Blad wczytywania strony

Ulice należące do naszej parafii

Zgodnie z prośbą parafian została stworzona podstrona, w której informujemy o ulicach należących do naszej parafii. Wyrażamy głęboką nadzieję, iż będzie to pomocne szczególnie dla nowych osób w naszej parafii. Na podstronę można się udać rozwijając menu (najeżdżamy na zakładkę Parafia i tam po lewej stronie na samym dole klikamy na Ulice). Jak zawsze zachęcam Państwa do kontaktu w sprawie naszej witryny. Jeszcze sporo zostało do zrobienia (chociażby dostosowanie strony do telefonów), ale czekamy również na Państwa propozycję w zakresie rozwoju naszej witryny. Zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: webmaster@parafia-sadyba.pl Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję wszystkim osobom, które postanowiły się z nami skontaktować.

Kaplica Adoracji

Zapraszamy wszystkich do naszej kaplicy Adoracji!
Spróbujmy w naszym codziennym życiu znaleźć czas dla Jezusa. Kaplica Adoracji jest miejscem, gdzie można w ciszy i spokoju modlić się i Adorować Najświętszy Sakrament. Dzisiejsze czasy narzucają nam coraz wyższe tempo życia, przez co coraz mniej czasu poświęcamy sobie, Bogu, osobom dla nas ważnym.
Poświęcenie czasu na modlitwę w Kaplicy początkowo może wydawać się stratą czasu, ale szybko wyda owoce w postaci wielu łask Bożych.
Informacje o naszej kaplicy (godziny otwarcia oraz terminy adoracji wspólnotowych) są podane w zakładce Parafia→Kaplica Adoracji.

Różaniec do Granic

W dniu 7 października odbyła się ogólnopolska akcja „Różaniec do Granic”
Organizacją tego wydarzenia zajęli się świeccy ewangelizatorzy z fundacji „Solo Dios Basta”.
Nasi parafianie również postanowili wziąźć udział w tej akcji. Część osób odmawiała Różaniec na Sadybie, natomiast niektórzy postanowili pojechać na granicę. 5 osobowa grupa wyruszyła do Tokar (granica z Białorusią). W galerii parafialnej są zdjęcia z modlitwy w Tokarach. Jeżeli ktoś z Państwa posiada zdjęcia z tej akcji (z Sadyby bądź z jakiegokolwiek innego miejsca), to zwracam się z prośbą o ich przesłanie na adres mailowy webmaster@parafia-sadyba.pl. Zostaną one umieszczone w parafialnej galerii.

Zmiany na stronie

Drodzy Państwo!
Strona przeszła duże zmiany, ale to nie koniec! Oto lista aktualnych zmian:

Natomiast strone czekają jeszcze dodatkowe zmiany:

W tym miejscu mam serdeczną prośbę do wszystkich grup parafialnych, których opis nie widnieje na stronie, bądź jest nieaktualny o przesłanie mi mailem, lub dostarczenie wydrukowanego opisu, który będzie można zamieścić na stronie.
Mam także serdeczną prośbę do każdej osoby, która korzysta z tej strony:
Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, pomysły na zmiany, rozbudowę, wartościowe artykuły, bądź materiały, które możnaby tutaj zamieścić , albo zauważą Państwo jakiekolwiek problemy natury technicznej to proszę o kontakt pod adresem e-mail:
webmaster@parafia-sadyba.pl Ze swojej strony bardzo dziękuję każdej osobie, która w jakikolwiek sposób wspierała mnie przy budowie tej strony. Dziękuję za miłe słowa, podziękowania oraz uwagi co do wyglądu i zawartości, które doprowadziły do tego, że ta strona wraz z upływem czasu wygląda i służy użytkownikom coraz lepiej.

Porządek Mszy Świętych w naszej parafii:

Dni powszednie: 7:00, 7:30, 8:00(we wtorki w kaplicy św. Tadeusza), 17:30, 18:00
W sobotę: 7:00, 7:30, 8:00, 18:00
W niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00(z udziałem dzieci), 11:00(Kościół Dolny, z udziałem przedszkolaków), 12:30, 18:00, 20:00

Liczba odwiedzin naszej strony:
dzisiaj: 17
w tym miesiacu: 4530