Blad wczytywania strony

Kredkami do Nieba

Trwają zapisy na zajęcia Kredkami do Nieba!
Odbywają się w czwartki w godz. 17:00 - 18:15
w salce z fortepianem.

zapisy: kredkamidonieba@gmail.com
więcej informacji w zakładce „Grupy Parafialne” oraz na stronie www.kredkamidonieba.com

Pielgrzymka Rowerowa

W dniu 23 września (sobota) wyruszy z naszego Kościoła pielgrzymka rowerowa do Niepokalanowa. Szaczegółowe informacje tutaj

obraz

Zmiany na stronie

Drodzy Państwo!
Strona przeszła duże zmiany, ale to nie koniec! Oto lista aktualnych zmian:

Natomiast strone czekają jeszcze dodatkowe zmiany:

W tym miejscu mam serdeczną prośbę do wszystkich grup parafialnych, których opis nie widnieje na stronie, bądź jest nieaktualny o przesłanie mi mailem, lub dostarczenie wydrukowanego opisu, który będzie można zamieścić na stronie.
Mam także serdeczną prośbę do każdej osoby, która korzysta z tej strony:
Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, pomysły na zmiany, rozbudowę, wartościowe artykuły, bądź materiały, które możnaby tutaj zamieścić , albo zauważą Państwo jakiekolwiek problemy natury technicznej to proszę o kontakt pod adresem e-mail:
webmaster@parafia-sadyba.pl Ze swojej strony bardzo dziękuję każdej osobie, która w jakikolwiek sposób wspierała mnie przy budowie tej strony. Dziękuję za miłe słowa, podziękowania oraz uwagi co do wyglądu i zawartości, które doprowadziły do tego, że ta strona wraz z upływem czasu wygląda i służy użytkownikom coraz lepiej.

Porządek Mszy Świętych w naszej parafii:

Dni powszednie: 7:00, 7:30, 8:00(we wtorki w kaplicy św. Tadeusza), 17:30, 18:00
W sobotę: 7:00, 7:30, 8:00, 18:00
W niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00(z udziałem dzieci), 11:00(Kościół Dolny, z udziałem przedszkolaków), 12:30, 18:00, 20:00

Liczba odwiedzin naszej strony:
dzisiaj: 93
w tym miesiacu: 5268