Blad wczytywania strony
10 Niedziela Zwykła Rok B - 10.06.2018 rok „B”
  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcoweku czzci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17:30. Do czwartku 7 czerwca włącznie, każdego dnia po nabożeństwie czerwcowym wyrusza procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zachęcamy do udziału wszystkich, a zwłaszcza ministrantów, lektorów, dzieci I komunijne, i rocznicowe oraz dziewczynki sypiące kwiaty. W czwartek 7 czerwca po procesji kończącej obchody ku czci Najśw. Sakramentu odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków
  • W najbliższą niedzielę po Mszy o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie osób przygotowujących się do bierzmowania.
  • wolne intencje już od najbliższego tygodnia.Zwracamy się z serdeczną prośbą o zamawianie Mszy Św. w dni powszednie.
  • W niedzielę 17 czerwca odbędzie się w naszej parafi pokaz filmu pod tytułem „Ja jestem”. Jest to wyjątkowy film o Jezusie Chrystusie w pełni i prawdziwie obecnym w Eucharystii. To film, przez który sam Pan Jezus mówi do serca człowieka. Projekcja odbędzie się bezpośrednio po Mszy Św. o godzinie 20:00. PO filmie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z modlitwą zawierzenia życia Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie. Przez całą niedzielę po każdej Mszy Św. będzie można nabyć za dobrowolną ofiarą film „Ja jestem” oraz pozostałe filmy.