Blad wczytywania strony
Niedziela Zesłania Ducha Świętego - 20.05.2018 rok „B”
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30
  • Dzieci, które dziś przyjmą I Komunię Św. tradycyjnie będą przeżywać swój Biały Tydzień. Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy codziennie na Msze Św. o godz. 18:00. Każdy dzień Białego Tygodnia jest przedłużeniem Uroczystości pierwszokomunijnej , dlatego dzieci codziennie przychodzą do Kościoła ubrane w stroje komunijne. Biały Tydzień stanowi niepowtarzalną sposobność wzmocnienia wiary dzieci i ich rodziców oraz do rodzinnego dziękczynienia Bogu za wszelkie otrzymane dobro.
  • W czwartek 24 maja wypada Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana i dzień modlitw za Kościół w Chinach .
  • Spowiedź św. dla dzieci, które obchodzą Rocznicę I Komunii Św. w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Natomiast Msza Św. Rocznicowa w niedzielę 27 maja o godz. 11:00.