Blad wczytywania strony
18 Niedziela Zwykła Rok B - 12.08.2018 rok „B”
  • W środę 15 sierpnia - przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszym Kościele Msze Św. według porządku niedzielnego tj. o godzinie 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. W tym dniu tradycyjnie święcimy podczas każdej Mszy Św. zioła, kwiaty i owoce jako plony tegorocznej pracy. Wiązanki ziół i kwiatów będzie można nabyć przed każdą Mszą Św. przy wejściu do Kościoła.
  • Miesiąc sierpnień obfituje w liczne pielgrzymki i kult NMP, a także jest to miesiąc wielu ważnych rocznic w historii naszego narodu. Dlatego Kościół jak dobra Matka, zwraca się z prośbą do każdego z nas, abyśmy podjęli w tym ważnym miesiącu abstynencję i ofiarowali ten dar , aby ratować nasz naród i przyjść z pomocą wszystkim cierpiącym z powodu alkoholizmu. Można to uczynić wpisując się do parafialnej „Księgi trzeźwości” wyłożonej na stoliku przy wyjściu z Kościoła.
  • Biblioteka parafialna czynna jest w każdą niedzielę po Mszach Świętych o godz. 9:30 i 11:00. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej biblioteki.
  • Przypominamy, że w każdy poniedziałek i środę o godz. 18:00 odbywają się w naszym Kościele Nowenny; w poniedziałek do św. Judy Tadeusza, a w środę do Matki Bożej Częstochowskiej. Nowenny te połączone są z Mszą Św. wspólnotową, a więc każdy może dołączyć swoją intencję
  • Serdecznie zapraszamy do nabywania oraz regularnego czytania Prasy Katolickiej
  • W czasie wakacji Msze Św. sprawowane są - w niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. W dni powszednie Msze Św. o godzinie 7:00, 8:00 i 18:00.