Blad wczytywania strony
18 Niedziela Zwykła Rok A – 6.08.2017
  • Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej Mszy św. oraz przestrzeganiu Bożych przykazań.
  • Msze św. w czasie wakacji są sprawowane – w niedzielę : 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00. W dni powszednie Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  • Miesiąc sierpień obfituje w liczne pielgrzymki i kult NMP, a także jest to miesiąc wielu ważnych rocznic w historii naszego narodu. Dlatego Kościół jak dobra Matka, zwraca się z prośbą do każdego z nas, abyśmy podjęli w tym ważnym miesiącu abstynencję i ofiarowali ten dar, aby ratować nasz naród i przyjść z pomocą wszystkim cierpiącym z powodu alkoholizmu. Można to uczynić wpisując się do parafialnej „ Księgi Trześwości” wyłożonej na stoliku przy wyjściu z Kościoła.
  • Serdecznie zachęcamy do nabywania oraz regularnego czytania prasy katolickiej.
  • Biblioteka parafialna czynna jest w każdą niedzielę po Mszach św. o godz. 9.30 i 11.00. erdecznie zapraszamy do korzystania z naszej biblioteki.