Blad wczytywania strony
V Niedziela Zwykła rok „C” 10.02.19r.
  • W tym tygodniu zakończymy Wizytę Duszpasterską. W poniedziałek 11 lutego oraz w sobotę 16 lutego terminy dodatkowe dla tych, którzy nie mogli przyjąć kapłanów w wyznaczonym terminie. Był to czas spotkań kapłanów z rodzinami oraz osobami samotnym, błogosławieństwo domu oraz rozeznanie stanu duszpasterskiego parafii. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów, dając tym samym świadectwo wiary i więzi z naszą wspólnotą parafialną. Dziękujemy za życzliwość, gościnność, świąteczny klimat tych spotkań oraz dziękujemy za złożone ofiary pieniężne. Msza Św. o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla wszystkich rodzin i osób, które przyjęły kapłanów z wizytą kolędową zostanie odprawiona w niedzielę 17 lutego o godz. 9:30.
  • Od wtorku będzie już Msza Św. o godzinie 17:30