Blad wczytywania strony
15 Niedziela Zwykła Rok B - 15.07.2018 rok „B”
  • 5 sierpnia wyruszy z Warszawy 37 Warszawska Akademicka Pilgrzymka na Jasną Górę. Jest to wspaniała forma wykorzystania wakacji - na modlitwę i regenerację sił duchownych. Również wysiłek fizyczny wędrówka bez względu na warunki atmosferyczne pozwala na hartowanie silnej woli, tak bardzo potrzebnej w codzinnym życiu. Pielgrzymka daje także możliwość zawarcia znajomości z osobami wyznającymi takie same wartości, nie wstydzących się wiary w Chrystusa. Małżeństwa zawierane przez osoby, które poznały się na pielgrzymkach należą do najbardziej udanych i trwałych. Informacje dotyczące tej pielgrzymki dostępne są na plakacie w kruchcie Kościoła.
  • Biblioteka parafialna czynna jest w każdą niedzielę po Mszach Św. o godz. 9:30 i 11:00. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej biblioteki.
  • Do końca wakacji nie będzie nabożeństw w niedzielę o godz. 17.30, a także w tym czasie nie ma spotkań grup parafialnych. Natomiast Msze św. w czasie wakacji będą sprawowane – w niedzielę: 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00 i 20.00. W dni powszednie Msze Św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  • Przypominamy, że w naszym kościele w każdy poniedziałek i środę o godz. 18:00 odbywają się nowenny: środa do Matki Bożej Częstochowskiej, w poniedziałek do św. Judy tadeusza. Nowenny te są połączone z Mszą Św. wspólnotową, więc każdy może dołączyć swoją intencję.
  • Serdecznie zapraszamy do nabywania i regularnego czytania prasy katolickiej.