Blad wczytywania strony
5 Niedziela Wielkanocy 19.05.2019 rok „C”
  • Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w naszym Kościele odbywają się zarówno w dni powszednie jak i w niedziele i święta o godzinie 17:30.
  • W sobotę 25 maja o godzinie 10:00, w bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela na Starym Mieście, ks. Kardynał Kazimierz Nycz udziel święceń kapłańskich diakonom naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Jest wśród nich Diakon z naszej parafii Markos Płoński. Natomiast w niedzielę 26 maja o godz. 12:30 Markos odprawi w naszym Kościele Mszę Św. Prymicyjną i udzieli nam Błogosławieństwa Prymicyjnego.
  • W sobotę 1 czerwca udajemy się autokarem na Jasną Górę na jedniodniową VII ogólnopolską pielgrzymkę Żywego Różańca. Zapisy w zakrystii i kancelarii do niedzieli 12 maja włącznie.