Blad wczytywania strony
31 Niedziela Zwykła Rok A – 5.11.2017
  • Dzisiaj o godz. 16:30 zebranie Kół Żywego Różańca , a o 17:30 zapraszamy na Nabożeństwo Adoracyjne.
  • W czwartek 9 listopada przypada ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.
  • Na wypominki całoroczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii do końca listopada.
  • W piątek 10 XI modlimy się w intencji śp. ks. Andrzeja Kwaśnika byłego proboszcza naszej parafii z okazji jego urodzin, imienin oraz tragicznej śmierci w katastrofie smoleńskiej. Msza św. w Jego intencji o godz. 7:30.
  • W najbliższą sobotę 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. Na każdej Mszy św. modlić się będziemy za Polskę.
  • Miesiąc listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych , a właśnie w listopadzie jest wiele wolnych intencji. Bardzo prosimy, aby zamawiać Msze Św. za swoich zmarłych oraz za tych, którym wiele zawdzięczamy, a także za wszystkich cierpiących w czyśćcu.
  • Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów zapraszamy na spotkanie w niedzielę za dwa tygodnie 19.XI. po Mszy św. o godz. 18:00.
  • Za tydzień w niedzielę o godz. 14:00 wyjeżdżamy autokarem sprzed naszego kościoła na groby proboszczów naszej parafii. Pierwszy ks. Tadeusz Romaniuk – cmentarz na Woli, drugi ks. Stanisław Witkowski – cmentarz na Brudnie oraz czwarty ks.Andrzej Kwaśnik – Świątynia Opatrzności Bożej. Koszt wyjazdu 15 zł od osoby, a wracamy ok. godz. 18:00.
  • W niedzielę 12 listopada będziemy obchodzić „IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: Ocalmy Chrześcijan na bliskim Wschodzie”. Tego dnia, oprócz pamięci w modlitwie, po każdej Mszy św. będzie można złożyć do puszki ofiarę przeznaczoną na pomoc chrześcijanom, którzy w obronie wiary w Chrystusa stracili swoich bliskich bądź zostali wypędzeni z domów.