Blad wczytywania strony
29 Niedziela Zwykła rok „B” 21.10.2018
  • Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę o godz. 17:30.
  • W piątek 9 listopada przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • Na wypominki całoroczne przyjmujemy zgłoszenia w zakrystii i kancelarii do końca listopada.
  • W sobotę 10 XI modlimy się w intencji śp. Andrzeja Kwaśnika byłego proboszcza naszej parafii z okazji jego urodzin, imienin oraz tragicznej śmierci w katastrofie smoleńskiej. Msza Św. w jego intencji o godz. 7:00.
  • W niedzielę 11 listopada przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. Na każdej Mszy Św. modlić się będziemy za Polskę. Z tej racji w Świątyni Bożej Opatrzności o godz. 9:00 w obecności najwyższych władz państwowych, zostanie odprawiona uroczysta Msza Św, a o godz. 17:00 odbędzie się okolicznościowy koncert.
  • Miesiąc listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych, a właśnie w listopadzie jest wiele wolnych intencji. Bardzo prosimy, aby zamawiać Msze Św. za swoich zmarłych oraz za tych, którym wiele zawdzięczamy, a także za Wszystkich cierpiących w czyścu.
  • Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do Sakramentu Bieżmowania. Kandydatów zapraszamy na spotkanie w niedzielę za dwa tygodnie 18 XI po Mszy Św. o godzinie 18:00.