Blad wczytywania strony
28 Niedziela Zwykła rok „B” 14.10.2018
  • Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele zarówno w dni powszednie jak i w niedzielę o godz. 17:30.
  • W niedzielę 28.X. odbędzie się odpust ku czci patrona naszego kościoła i parafii św. Tadeusza Apostoła. Mszę św. o godz.18.00 odprawi ks. bp Piotr Jarecki, podczas której udzieli sakramentu bierzmowania i poświęci nowy krzyż misyjny. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie wszystkich parafian, a więc dzieci, młodzież i dorosłych.
  • Z okazji zbliżającej się uroczystości św. Tadeusza Apostoła, który jest również patronem ks. Proboszcza zapraszamy wszystkich na Mszę św. w niedzielę za tydzień 21.X. o godz. 18.00, aby wspólnie modlić się o błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej ks. Proboszcza oraz w intencjach wszystkich osób, które Bóg stawia na drodze jego kapłańskiego posługiwania. Po Mszy św. zapraszamy na przyjacielskie spotkanie przy kawie i herbacie w sali na dole.
  • 5. Za tydzień w niedzielę w całym Kościele obchodzić będziemy Niedzielę Misyjną. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na rozwój misji w świecie.
  • W zakrystii i kancelarii przyjmujemy zgłoszenia zmarłych na wypominki jednorazowe oraz całoroczne. Forma modlitwy całorocznej wyraża się w następujący sposób: przez cały rok w każdy I Piątek miesiąca jest odprawiana Msza św. za tych zmarłych i w każdą niedzielę o godz. 9:10 oraz 12:10 wymieniane są imiona i nazwiska tych zmarłych połączone z modlitwą. Na ławce pod chórem, a także na bocznych ołtarzach, wyłożone są kartki, na których można wypisać swoich zmarłych i wypełnione kartki przynieść do księdza lub siostry. Piszemy bardzo wyraźnie ; najlepiej literami drukowanymi.