Blad wczytywania strony
IV Niedziela Wielkiego Postu Rok „B” - 11.03.18r.
  • W niedzielę za tydzień nie będzie Drogi Krzyżowej o godzinie 17:00 ani o godzinie 19:00. Tego dnia wszyscy zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18:00, a po niej wyruszy Droga Krzyżowa ulicami Sadyby Przynosimy świece lub lampiony
  • Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Błogosławieństwo palemek na początku każdej Mszy Św. Główna procesja z palmami na Mszy Św. o godz. 11:00, na którą zapraszamy całe rodziny, a zwłaszcza dzieci. Palemki będzie można nabyć tego dnia w kruchcie kościoła. Również w tym roku palemnki przygotują, jak i rozprowadzać będą ministranci. Prosimy o nabywanie palemek właśnie u naszych ministrantów, ponieważ zebrane ofiary zasilą ich fundusz służby liturgicznej.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowej we wszystkie piątki Wielkiego Postu o godz. 17:00 i 19:00 w górnym kościele. Po nabożeństwach Drogi Krzyżowej będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
  • 19-go marca rozpoczęliśmy kurs przedmałżeński. Spotkania dla narzeczonych odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:30 - wejście przez Kaplicę Adoracji.
  • Caritas naszej parafii, prowadzi przez okres Wielkiego Postu zbiórkę produktów spożywczych i chemicznych dla rodzin i osób potrzebujących takiej pomocy. Produkty te można składać do wystawionego przy chcielnicy kosza. Kto ma kłopoty ze zrobieniem zakupów i dostarczeniem ich do kościoła, może złożyć ofiarę do do puszki przy koszu. Bóg zapłać za każdy dar serca, który pomoże potrzebującym w naszej parafii.
  • Składając deklarację podatkową za rok 2017 możemy pomóc naszym parafianom, korzystającym ze wsparcia w naszym Oddziale Caritas, przeznaczając 1% podatku dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem naszej parafialnej Caritas w odpowiednich rubrykach deklaracji podatkowej. Szczegóły znajdziemy już w tym tygodniu na plakacie w kruchcie kościoła, na ulotkach i stronie internetowej parafii. Caritas naszej parafii pragnie poinformować na jakie cele zostały przeznaczone zebrane w ten sposób fundusze w roku ubiegłym - zebrano 4300zł. Stosowne sprawozdanie zostanie wywieszone w przyszłą niedzielę w kruchcie kościoła.
  • W sobotę 24 marca będziemy przeżywać w naszej Archidiecezji 33 Światowe Dni Młodzieży pod hasłem: Nie bój się Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej. Na spotkanie zaproszona jest młodzież gimnazjalna, ponadgimnazjalna i studenci. Program spotkania: od godz. 10:30 gromadzenie się młodzieży; od 11:00 do 13:00 - zawiązanie wspólnoty, ewangelizacja i świadectwa, targi wspólnot i ruchów młodzieżywych oraz koncert uwielbieniowy, a o 13:30 Msza Św. koncelebrowana. Zakończenie spotkania około godz. 15:00. Dojazd na spotkanie indywidualny lub wyruszamy w grupie z ks. Rafałem o godz. 10:30 sprzed naszego Kościoła
  • Zapraszamy na spotkanie biblijne w sobotę 24 marca o godz. 17:00w sali z fortepianem. Przypominamy o przesyłaniu do niedzieli 18 marca, drogą mailową lub poprzez wrzucenie kartki do urny przy ołtarzu św. Judy Tadeusza z pytaniami, które nasunęły się nam podczas czytania Pisma Świętego.
  • Z soboty na niedzielę (z 24 na 25 marca) jest zmiana czasu z zimowego na letni, co oznacza, że krócej śpimy.
  • Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby w niedzielę za tydzień wychodząc z Kościoła, złożyć ofiarę do puszek na kwiaty do Grobu Bożego oraz wystrój naszej świątyni na Święta Wielkanocne