tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

26.02 - Środa Popielcowa

Świątynia Opatrzności Bożej (ul. Prymasa Hlonda 1)

27.02 - czwartek

parafia Bogurodzicy Maryi (ul. Powstańców Śląskich 67d)

28.02 - piątek

parafia Matki Bożej Loretańskiej (ul. Ratuszowa 5a)

29.02 - sobota

parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła (ul. Domaniewska 20)

1.03 - I niedziela Wielkiego Postu

Katedra Św. Michała Archanioła i Św. Floriana Męczennika (ul. Floriańska 3)

2.03 - poniedziałek

parafia Bł. Władysława z Gielniowa (ul. Przy Bażantarni 3)

3.03 - wtorek

parafia Św. Faustyny (ul. Żuromińska 2)

4.03 - środa

parafia Św. Andrzeja Boboli (ul. Rakowiecka 61)

5.03 - czwartek

parafia Matki Bożej Królowej Aniołów (ul. Ks. Bronisława Markiewicza 1)

6.03 - piątek

parafia Św. Ojca Pio (ul. Gen. A. E. Fieldorfa 1)

7.03 - sobota

parafia Św. Stanisława Kostki (ul. Hozjusza 2)

8.03 - II niedziela Wielkiego Postu

Bazylika archikatedralna Św. Jana Chrzciciela (ul. Świętojańska 8)

9.03 - poniedziałek

parafia Matki Bożej z Lourdes (ul. Wileńska 69)

10.03 - wtorek

parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny (ul. Przy Agorze 9)

11.03 - środa

parafia Św. Jakuba Apostoła (ul. Grójecka 38)

12.03 - czwartek

parafia Narodzenia Pańskiego (ul. Ostrobramska 72)

13.03 - piątek

parafia Św. Maksymiliana Kolbego (ul. Rzymowskiego 35)

14.03 - sobota

parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (ul. Przyrynek 2)

15.03 - III niedziela Wielkiego Postu

Bazylika Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Kawęczyńska 53)

16.03 - poniedziałek

parafia Św. Michała Archanioła (ul. Puławska 95)

17.03 - wtorek

parafia Świętej Trójcy (ul. Solec 61)

18.03 - środa

parafia Św. Wincentego Pallotiego (ul. Skaryszewska 12)

19.03 - czwartek

parafia Św. Tomasza Apostoła (ul. Dereniowa 12)

20.03 - piątek

parafia Podwyższenia Krzyża (ul. Słomiana 2/4)

21.03 - sobota

parafia Chrystusa Króla (ul. Tykocińska 27/35)

22.03 - IV niedziela Wielkiego Postu

Bazylika Świętego Krzyża (ul. Krakowskie Przedmieście 3)

23.03 - poniedziałek

parafia Ofiarowania Pańskiego (ul. Stryjeńskich 21)

24.03 - wtorek

parafia Świętej Rodziny (ul. Rozwadowska 9/11)

25.03 - środa

parafia Św. Franciszka z Asyżu (ul. Hynka 4a)

26.03 - czwartek

parafia Wszystkich Świętych (pl. Grzybowski 3/5)

27.03 - piątek

parafia Matki Bożej Różańcowej (ul. Wysockiego 8)

28.03 - sobota

parafia Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych (ul. Conrada 7)

29.03 - V niedziela Wielkiego Postu

Konkatedra Bożego Ciała na Kamionku (ul. Grochowska 365)

30.03 - poniedziałek

parafia Św. Augustyna (ul. Nowolipki 18)

31.03 - wtorek

parafia Najczystszego Serca Maryi (ul. Chłopickiego 2)

1.04 - środa

parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia (ul. Św. Bonifacego 9)

2.04 - czwartek

parafia Św. Zygmunta (pl. Konfederacji 55)

3.04 - piątek

parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy (ul. Nobla 16)

4.04 - sobota

parafia Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Księcia Ziemowita 39)

5.04 - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

parafia Wniebowstąpienia Pańskiego (al. Komisji Edukacji Narodowej 101)

 

WIĘCEJ INFORMACJI - GENEZA, RAMOWY PROGRAM DNIA...

© Copyright 2020 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16