© Copyright 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

Akcja Katolicka informuje, że biblioteka parafialna liczy obecnie  3 000 książek, które zostały podzielone na nw. działy:

Są także poradniki i encyklopedie. Katalog książek według powyższych działów, tytułów jak i autorów jest dostępny w bibliotece zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej.  Biblioteka jest czynna w niedziele w godzinach 10:30-11:00 oraz w środy 18:00-19:00. Wejście przez korytarz obok zakrystii. Biblioteka zawiera bogaty zbiór książek zarówno o tematyce religijnej i teologicznej, jak też książek obejmujących historię chrześcijaństwa i Kościoła, historię powszechną, historię Polski, biografie, książki podróżnicze, literaturę piękną i poezje. Serdecznie Państwa zapraszamy i zachęcamy do korzystania z naszych naprawdę ciekawych zbiorów książek.

I Biblia i życie 
II Teologia i moralność
III Wiara, modlitwa, życie duchowe
IV Kardynałowie
V Papieże
VI Historia Kościoła
VII Albumy
VIII Historia powszechna i kultura
IX Historia Polski i kultura
X Pamiętniki, biografie
XI Podróże i przewodniki
XII Małżeństwo, rodzina i wychowanie
XIII Tematyka Maryjna
XIV Jan Paweł II
XV Święci i błogosławieni
XVI Różne 
XVII Beletrystyka
XVIII Poezje i dramaty
XIX Dla młodego czytelnika

Biblioteka Parafialna

KATALOG

22.10.2019

tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.