Akcja Katolicka informuje, że biblioteka parafialna liczy obecnie  3 000 książek, które zostały podzielone na nw. działy:

Są także poradniki i encyklopedie. Katalog książek według powyższych działów, tytułów jak i autorów jest dostępny w bibliotece zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej.  Biblioteka jest czynna w niedziele w godzinach 10:30-11:00 oraz w środy 18:00-19:00. Wejście przez korytarz obok zakrystii. Biblioteka zawiera bogaty zbiór książek zarówno o tematyce religijnej i teologicznej, jak też książek obejmujących historię chrześcijaństwa i Kościoła, historię powszechną, historię Polski, biografie, książki podróżnicze, literaturę piękną i poezje. Serdecznie Państwa zapraszamy i zachęcamy do korzystania z naszych naprawdę ciekawych zbiorów książek.

I Biblia i życie
II Teologia i moralność