DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

Caritas

CARITAS przy naszym Kościele istnieje od zawsze. To znaczy, że zawsze ludzie potrzebujący pomocy mogli tę pomoc otrzymać. Obecnie w CARITAS działa osiem osób udzielających pomocy każdemu potrzebującemu, który się do nas zgłosi. Pomagamy ludziom z niskimi rentami, emeryturami, ludziom bezdomnym jak i rodzinom wielodzietnym. W miarę naszych możliwości wykupujemy leki lub wspomagamy w innych koniecznych wydatkach. CARITAS przygotowuje paczki świąteczne, jak również roznosimy żywność osobom chorym. W każdy czwartek w godzinach 17:00 - 18:00 wolontariusze CARITAS czekają na potrzebujących w sali za Kaplica Adoracji. Wydajemy żywność, odzież, bieliznę, pościel a także różnego rodzaju sprzęt domowy.

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16