Jesienny kiermasz przetworów stał się na Sadybie naszą tradycją i na stałe już wpisał się w kalendarz Fundacji JESTEM i naszej dzielnicy. Wraz z przedstawicielami Fundacji serdecznie Państwa zapraszamy na tegoroczny kiermasz który odbędzie się w najbliższą niedziele

27 września w restauracji Szklarnia
przy ulicy Zakręt 8 - Skwer Starszych Panów
w godzinach 16:00-19:00

Będzie można kupić przygotowane przez Przyjaciół Fundacji różne wspaniałe przetwory:
chutney, konfitury, soki, marynaty, nalewki oraz oliwy pachnące jeszcze Toskanią.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działalność fundacji.

Do zobaczenia, bardzo na Was wszystkich będziemy czekać.

Numer konta fundacji JESTEM: 97 1160 2202 0000 0002 3020 0525

Fundacja JESTEM powstała w 2012 roku jako owoc wieloletniego towarzyszenia człowiekowi w chorobie i pragnienia udzielenia mu wsparcia w przeżywaniu trudnych doświadczeń z nią związanych. Obejmuje ona bezpłatną opieką osoby chore onkologicznie wraz z osobami towarzyszącymi. Życie rodzinne i towarzyskie takich osób zaczyna toczyć się wokół szpitala, a dotarcie na nabożeństwa czy spotkania kulturalne staje się problemem. Fundacja JESTEM dotyka tego nowego oblicza życia i chwil samotności, pomagając odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Służy człowiekowi, by odkrywał swoją godność i piękno, by zdrowieć na każdym etapie choroby.

Jako parafia niezmiernie Wam dziękujemy za ogromne serca pełne miłości i znacznie więcej...

JESIENNY KIERMASZ FUNDACJI JESTEM