DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

ROK B

3.06.2021


 

 1. Od wtorku 1 czerwca nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, codziennie godzinie 17:30.
   
 2. Dzisiaj przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Lud chrześcijański składa świadectwo wiary w Eucharystię.  Msze święte w Boże Ciało w naszym kościele o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00 i 18:00. Nie będzie mszy świętych o godzinie 12:30 i 20:00. Po mszy świętej o godzinie 11:00 odbędzie się tradycyjna procesja do czterech ołtarzy ulicami naszej dzielnicy. W czwartek 10 czerwca po procesji kończącej obchody ku czci Najświętszego Sakramentu odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków. Dzieci komunijne i rocznicowe przychodzą w strojach komunijnych. Zapraszamy również ministrantów, lektorów, szafarzy i całą służbę liturgiczną, a także wszystkich wiernych.
   
 3. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji, dzisiaj po procesji do godziny 21:00.
   
 4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się w do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę 6 czerwca po mszy świętej o godzinie 18:00.
   
 5. W najbliższą sobotę 5 czerwca kapłani odwiedzą chorych udzielając im sakramentów świętych, przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych.  Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii do czwartku 3 czerwca włącznie.
   
 6. W niedzielę za tydzień 6 czerwca obchodzimy Święto Dziękczynienia. Z tej racji, po każdej mszy świętej we wszystkich kościołach w Polsce, przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16