© Copyright 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

Ogłoszenia

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ROK B

4.04.2021


 

 1. Dzisiaj i jutro, a więc I i II dzień Świąt Wielkanocnych msze święte wg porządku niedzielnego, a więc o: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Ofiary składane jutro na tacę przeznaczone zostaną na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
   
 2. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Do końca tygodnia nowenna do Miłosierdzia Bożego bezpośrednio po mszy świętej wieczornej o godzinie 18:00.
   
 3. W niedzielę za tydzień 11 kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na Caritas naszej Archidiecezji.
   
 4. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
   
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła. Dziękujemy służbie liturgicznej oraz chórowi za przygotowanie posługi nabożeństw Triduum Paschalnego; dziękujemy tym, którzy przez cały ten czas prowadzili zapisy i czuwali nad tym, aby msze święte oraz nabożeństwa odbywały się według obowiązujących przepisów, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Składamy na ręce siostry Jonaszy, podziękowanie wszystkim, którzy pomagali nam w tych świątecznych pracach. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłacając na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii i kancelarii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.