DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

ROK B

4.04.2021


 

 1. Dzisiaj i jutro, a więc I i II dzień Świąt Wielkanocnych msze święte wg porządku niedzielnego, a więc o: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Ofiary składane jutro na tacę przeznaczone zostaną na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
   
 2. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Do końca tygodnia nowenna do Miłosierdzia Bożego bezpośrednio po mszy świętej wieczornej o godzinie 18:00.
   
 3. W niedzielę za tydzień 11 kwietnia Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na Caritas naszej Archidiecezji.
   
 4. W najbliższy piątek można spożywać pokarmy mięsne.
   
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła. Dziękujemy służbie liturgicznej oraz chórowi za przygotowanie posługi nabożeństw Triduum Paschalnego; dziękujemy tym, którzy przez cały ten czas prowadzili zapisy i czuwali nad tym, aby msze święte oraz nabożeństwa odbywały się według obowiązujących przepisów, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Składamy na ręce siostry Jonaszy, podziękowanie wszystkim, którzy pomagali nam w tych świątecznych pracach. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłacając na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii i kancelarii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16