DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

MSZE ŚWIĘTE

 W NIEDZIELE: 

 

7:30

 

9:30

 

11:00

(z udziałem dzieci)

 

12:30

 

18:00

(z udziałem młodzieży)

 

20:00

(z udziałem studentów)

 W SOBOTY: 

 

7:00

 

8:00

 

18:00

 W DZIEŃ POWSZEDNI: 

 

7:00

 

7:30

 

18:00

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW I SPOWIEDNIKÓW

SPOWIEDŹ

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA SPRAWOWANY
JEST PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW

I SPOWIEDNIKÓW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI NIEDZIELA
ZWYKŁA


16 VI 2024


ROK B

X NIEDZIELA
ZWYKŁA


9 VI 2024


ROK B

IX NIEDZIELA
ZWYKŁA

 

2 VI 2024

 

ROK B

ZOBACZ TAKŻE INNE STARSZE OGŁOSZENIA W ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

TELEFON

KANCELARIA

CZYNNY W GODZINACH PRACY

 

+48 22 842 09 36

POCZTA ELEKTRONICZNA

 

kontakt@parafia-sadyba.pl

TELEFON

ALARMOWY

CZYNNY CAŁODOBOWO

 

 +48 730 002 998 

KANCELARIA PARAFIALNA

KANCELARIA PARAFIALNA OTWARTA JEST W:

 

PONIEDZIAŁKI 9:30 - 11:00 / 18:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 9:30 - 11:00 / 16:00 - 17:30

ZOBACZ TAKŻE GRAFIK DYŻURÓW W KANCELARII PARAFIALNEJ

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU OTWARTA JEST 
W:

 

PONIEDZIAŁKI 8:00 - 20:00
WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI 8:00 - 17:30
CZWARTKI 8:00 - 21:00*
SOBOTY 8:30 - 17:30
NIEDZIELE

13:30 - 17:30

 

*

W czwartki w godzinach 19:00 - 20:00 Najświętszy Sakrament adorują członkowie z międzynarodowego ruchu katolickiego „Jesus Youth”, natomiast w godzinach 20:00 - 21:00 Diakonia Adoracyjna.

INTENCJE MSZALNE

TA FUNKCJONALNOŚĆ

NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA

 

PRACE TRWAJĄ

JEŚLI MOŻESZ WESPRZYJ JE SWOJĄ MODLITWĄ

 

 


Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.

MSZE ŚWIĘTE

SPOWIEDŹ

OGŁOSZENIA

KANCELARIA

ADORACJA

INTENCJE

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

15.10.2023


 

 1. Dzisiaj obchodzimy XXIII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem „Święty Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Cywilizacja życia. Po mszach świętych odbywa się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz funduszu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Za wszystkie ofiary złożone na ten cel serdecznie dziękujemy.
   
 2. Fundacja JESTEM zaprasza dziś w godzinach 16:00 - 19:00 na coroczny kiermasz przetworów. Będzie można kupić wyroby zrobione specjalnie na ten kiermasz przez Przyjaciół Fundacji (musy truskawkowe, powidła, maliny na zimę, dżemy morelowe czy oliwę z eko plantacji). Kiermasz odbędzie się w siedzibie Fundacji przy ulicy Sławkowskiej 7, przy Jeziorku Czerniakowskim. Pieniądze zebrane z kiermaszu będą przeznaczone na funkcjonowanie Domu Dziennego Pobytu dla osób onkologicznie chorych. Serdecznie zapraszamy!
   
 3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe, które w naszym kościele odprawiamy codziennie o godzinie 17:30. We wtorki na różaniec szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
   
 4. Rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów intencji mszalnych na rok 2024. Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.
   
 5. W najbliższy czwartek (19 października) w naszej parafii rozpoczniemy cykl spotkań dla kobiet pod hasłem: „Między Niewiastami”, organizowany przez Fundację „uBOGAcONA”. Tematem przewodnim będą słowa z Księgi Rut: „Gdzie ty pójdziesz, tam ja pójdę” (Rt 1, 16). Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18:00. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.
   
 6. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy kartki z wypisanymi imionami zmarłych, których będziemy polecać w wypominkach: jednorazowych (odczytywanych w Dzień Zaduszny, 2 listopada) i całorocznych. Wypominki całoroczne będą odczytywane sukcesywnie w każdą niedzielę po mszy świętej o godzinie 9:30 i będą połączone z koronką do Bożego Miłosierdzia. Ponadto w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 18:00 w intencji tych zmarłych będzie odprawiana msza święta. Na ławce pod chórem, a także na bocznych ołtarzach, wyłożone są kartki, na których można wypisać swoich zmarłych i wypełnione przynieść do księdza. Bardzo prosimy o wyraźne pisanie.
   
 7. W przyszłą sobotę (21 października) odbędzie się pierwsze formacyjne spotkanie kół Żywego Różańca. Po mszy świętej o godzinie 9:00 będzie konferencja na temat: „Mężczyzna we współczesnym świecie - aspekt teologiczny i społeczny”. Po niej luźna dyskusja przy kawie i ciastku.
   
 8. W przyszłą niedzielę (22 października) gościć będziemy Macieja Karwackiego, członka trzeciego zakonu paulistów, który zaproponuje nam Ewangelie na każdy dzień 2024 roku. Można je będzie nabyć po każdej mszy świętej w cenie 15 zł. Będą także dostępne egzemplarze z większym drukiem po 30 zł. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień.
   
 9. 28 października nasza parafia będzie przeżywała odpust. Do tej uroczystości chcemy przygotować się przez nowennę do naszego patrona świętego Tadeusza Apostoła, którą rozpoczniemy w czwartek, 19 października o godzinie 18.00. Przez kolejne dni nabożeństwa będą odprawiane po mszy świętej wieczornej. Będziemy modlili się w intencji Kościoła, naszej Ojczyzny, parafii, za wszystkie stany, o powołania, świętość kapłanów i nawrócenie grzeszników. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zachęcamy do modlitewnej łączności. Modlitwę na poszczególne dni nowenny będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej. Szczegółowy program odpustu podamy w przyszłą niedzielę, ale już dziś odsłonimy dwa wydarzenia, które odbędą się w dniu święta naszej parafii:
  • w godzinach 15:00 - 18:00 w dolnym kościele odbędzie się przebierany „Bal Wszystkich Świętych”. Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież i zachęcamy do przebrania się za swojego ulubionego świętego/patrona. W programie liczne zabawy, konkursy i niespodzianki;
  • po uroczystej mszy świętej o godzinie 18:00 odbędzie się w kościele koncert pt. „Pieśni ciągle żywe" w wykonaniu Gabrieli i Wojciecha Gąsior (GG Duo) oraz Piotra Kurstaka. Artyści wykonają stare, dobrze znane pieśni Eucharystyczne w nowych akustycznych aranżacjach, łącząc to ze swoim świadectwem.
    
 10. Zapraszamy wszystkich na spotkanie wspólnoty biblijnej we wtorek o godzinie 18:45 w salce świętego Tadeusza. Podczas spotkania będziemy rozważać i modlić się tekstami biblijnymi z najbliższej niedzieli.
   
 11. Spotkanie organizacyjne i konferencja dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej komunii świętej odbędzie się w czwartek o godzinie 19:00 w kościele.
   
 12. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodzieżowej za tydzień w niedzielę 22 października o godzinie 19:00 w salce świętego Tadeusza. Temat spotkania: „Jak modlić się Słowem Bożym?”.
   
 13. W przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych tj. we wtorek 31 października o godzinie 19:00 zapraszamy do kościoła na „Sadybiański wieczór ze świętymi”. W programie adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie oraz życiorysy świętych. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w organizację tego wydarzenia np. poprzez śpiew czy muzykę, ksiądz Wojtek prosi o kontakt lub wpisanie się na listę w zakrystii.
   
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 15. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2024 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16