DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

16.07.2023


 

 1. Trwamy w okresie wakacyjnym. Godziny mszy świętych w tygodniu pozostają bez zmian. W niedziele msze święte o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 18:00 i 20:00 (nie będzie mszy świętych o godzinie 12:30). Spowiedź w tygodniu podczas porannych mszy oraz 10 minut przed mszą świętą o godzinie 18:00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 8:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45. We wtorek i czwartek kancelaria będzie nieczynna.
   
 2. W lipcu i sierpniu różaniec w intencji pokoju na Ukrainie będziemy odmawiać o godzinie 17:30 w kościele.
   
 3. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców z okazji dnia świętego Krzysztofa - patrona kierowców odbędzie się w naszej parafii w przyszłą niedzielę (23 lipca). Na zakończenie mszy świętych będziemy modlili się za kierowców. Po błogosławieństwie kapłan będzie święcił samochody, motocykle i inne pojazdy przed kościołem. Dla zachowania porządku prosimy kierowców, aby podjeżdżali przed kościół kierując się w stronę ulicy Godebskiego. Przy okazji poświęcenia pojazdów będziemy rozdawali pamiątkowe naklejki.


   
 4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 5. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia, a wyjeżdżającym na wakacje udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16