© Copyright 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

Grupa dzieci i dorosłych, którzy swoim śpiewem i grą pragną ubogacać liturgię mszy świętych i nabożeństw z udziałem dzieci w górnym kościele. Spotykamy się w piątki o godzinie 19:00 w salce z fortepianem, aby przygotować śpiew na msze święte niedzielne oraz nabożeństwa. W niedziele przychodzimy na mszę świętą o godzinie 10:45, by rozśpiewać się i nauczyć nowych piosenek. W adwencie staramy się śpiewać psalmy na roratach i włączać się do śpiewu.

 

Pierwsze spotkanie powakacyjne scholi dziecięcej odbędzie się 10 września 2021. Spotkania odbywać się będą w sali z fortepianem w piątki o godzinie 18:45, a w niedziele o 10:40 próba śpiewu. Nie będzie spotkania i śpiewu 24 i 26 września.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych, którzy chcieliby z nami przygotowywać liturgię na spotkania.

Schola Dziecięca

tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!