© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

Wizyta Duszpasterska 2019/2020

Wizyta duszpasterska zakończona.
Trwała od 25 listopada 2019 do 6 lutego 2020.

 

Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach.

 

 

 

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ Z PODZIAŁEM TYGODNIOWYM

 

25-29 listopada

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
poniedziałek 25 listopad
od godz. 16:00
ul. Jana III Sobieskiego 60
ul. Jana III Sobieskiego 72a
wtorek 26 listopad
od godz. 16:00
ul. Jana III Sobieskiego 62
ul. Jana III Sobieskiego 64
środa 27 listopad
od godz. 16:00
ul. Jana III Sobieskiego 66
ul. Jana III Sobieskiego 66a
ul. Jana III Sobieskiego 70
czwartek 28 listopad
od godz. 16:00
ul. Jana III Sobieskiego 70a
ul. Jana III Sobieskiego 72
piątek 29 listopad
od godz. 16:00
ul. Domowa   
ul. Jeziorna   
ul. Rabczańska   
ul. Zaciszna   

 

 

2-7 grudnia

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
poniedziałek 2 grudnia
od godz. 16:00
ul. Konstancińska 2
ul. Konstancińska 3a
ul. Konstancińska 3b
wtorek 3 grudnia
od godz. 16:00
ul. Konstancińska 5
ul. Konstancińska 5b
środa 4 grudnia
od godz. 16:00
ul. Konstancińska 5a
ul. Konstancińska 7
ul. Konstancińska 9
czwartek 5 grudnia
od godz. 16:00
ul. Konstancińska 7a
ul. Konstancińska 7b
piątek 6 grudnia
od godz. 16:00
ul. Konstancińska 1
ul. Konstancińska 11a
sobota 7 grudnia
od godz. 10:00
ul. Powsińska   

 

 

9-14 grudnia

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
poniedziałek 9 grudnia
od godz. 16:00
ul. Klarysewska 57
ul. Klarysewska 57a
ul. Klarysewska 57b
ul. Klarysewska 58
ul. Klarysewska 59
ul. Klarysewska 60
ul. Klarysewska (domki)   
wtorek 10 grudnia
od godz. 16:00
ul. Solankowa 4
ul. Solankowa 6
ul. Zalew   
środa 11 grudnia
od godz. 16:00
ul. Cieplicka   
ul. Morszyńska   
ul. Polanicka 2
czwartek 12 grudnia
od godz. 16:00
ul. Zielona   
piątek 13 grudnia
od godz. 16:00
ul. Augustówka 4
ul. Augustówka 11b
ul. Augustówka 11c
ul. Augustówka 11d
ul. Augustówka 11e
ul. Augustówka 11f
ul. Augustówka 11g
ul. Augustówka 11h
ul. Augustówka 11i
ul. Augustówka 23
ul. Augustówka 25
ul. Augustówka 25a
sobota 14 grudnia
od godz. 10:00
ul. Kostrzyńska   
ul. Santocka   
ul. Skałacka   
ul. Sławkowska   
ul. Romana Statkowskiego   
ul. Sypniewska 4
ul. Walerego Wróblewskiego   

 

 

2-4 stycznia

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
czwartek 2 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 71
piątek 3 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 73
sobota 4 styczeń
od godz. 10:00
ul. Świętego Bonifacego 74
ul. Świętego Bonifacego 76

 

 

7-11 stycznia

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
wtorek 7 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 75
środa 8 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 77
czwartek 9 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 83/85
ul. Świętego Bonifacego 90
piątek 10 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 88
ul. Świętego Bonifacego 89
sobota 11 styczeń
od godz. 10:00
ul. Świętego Bonifacego 86
ul. Świętego Bonifacego 87

 

 

13-18 stycznia

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
poniedziałek 13 styczeń
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego 78
ul. Świętego Bonifacego 79
ul. Świętego Bonifacego 92
wtorek 14 styczeń
od godz. 16:00
ul. Bernardyńska 1
ul. Bernardyńska 1a
ul. Bernardyńska 2
środa 15 styczeń
od godz. 16:00
ul. Bernardyńska 3
ul. Bernardyńska 4
ul. Bernardyńska 4a
czwartek 16 styczeń
od godz. 16:00
ul. Bernardyńska 5
ul. Bernardyńska 6
piątek 17 styczeń
od godz. 16:00
ul. Bernardyńska 7
ul. Bernardyńska 9
sobota 18 styczeń
od godz. 10:00
ul. Bernardyńska 10

 

 

20-25 stycznia

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES
poniedziałek 20 stycznia
od godz. 16:00
ul. Świętego Bonifacego DOMKI
wtorek 21 stycznia
od godz. 16:00
ul. Okrężna (po stronie kościoła)
ul. Muszyńska
ul. Ojcowska
środa 22 stycznia
od godz. 16:00
ul. Okrężna (po stronie zajezdni)
ul. Nałęczowska
czwartek 23 stycznia
od godz. 16:00
ul. Zwardońska
ul. Kąkolewska
ul. Jodłowa 
ul. Rymanowska
piątek 24 stycznia
od godz. 16:00
ul. Batalionu Oaza
ul. Czyżewska
ul. Gołkowska
ul. Sobolewska
ul. Woziwody
sobota 25 stycznia
od godz. 10:00
ul. Aleksandra Rembowskiego (ulica i plac - całość)

 

 

27 stycznia - 1 lutego

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES
poniedziałek 27 stycznia
od godz. 16:00
ul. Orężna
ul. Zakręt
wtorek 28 stycznia
od godz. 16:00
UROCZYSTOŚCI ARCHIKATEDRA WARSZAWSKA
środa 29 stycznia
od godz. 16:00
ul. Goplańska
ul. Kołobrzeska
ul. Żegiestowska DOMKI
ul. Żegiestowska 26/28
ul. Żegiestowska 32
czwartek 30 stycznia
od godz. 16:00
ul. Chochołowska
ul. Zdrojowa
ul. Jedlińska
ul. Truskawiecka
piątek 31 stycznia
od godz. 16:00
ul. Aleksandra Zelwerowicza
ul. Zawojska
ul. Ciechocińska
sobota 1 lutego
od godz. 10:00
TERMIN DODATKOWY

 

 

3-6 lutego

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES
poniedziałek 3 lutego
od godz. 16:00
ul. Juraty
ul. Koronowska
ul. Kuracyjna
wtorek 4 lutego
od godz. 16:00
ul. Cypriana Godebskiego
ul. Kąpielowa
ul. Aleksandra Waszkowskiego
środa 5 lutego
od godz. 16:00
ul. Goraszewska
ul. Zaniemyska
czwartek 6 lutego
od godz. 16:00
TERMIN DODATKOWY

 

 

tabela rozszerzona dla pozycji oznaczonych symbolem strzałki ():

DZIEŃ DATA I CZAS ADRES OGŁOSZENIE
piątek 29 listopad
od godz. 16:00
ul. Domowa 1a
ul. Domowa 1b
ul. Domowa 1c
ul. Domowa 1d
ul. Domowa 1e
ul. Domowa 2
ul. Domowa 3
ul. Domowa 4
ul. Domowa 5
ul. Domowa 6
ul. Domowa 7
ul. Domowa 8
ul. Jeziorna 1
ul. Jeziorna 3
ul. Jeziorna 11
ul. Jeziorna 13
ul. Jeziorna 15
ul. Jeziorna 17
ul. Jeziorna 17a
ul. Jeziorna 19
ul. Jeziorna 19a
ul. Jeziorna 21