DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

ROK B

1.01.2021


 

  1. Dzisiaj początek roku Pańskiego 2021. Jest to uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. Katolicy mają obowiązek uczestniczenia dzisiaj we mszy świętej, dlatego też msze święte sprawowane są według porządku niedzielnego (będzie również msza święta o godzinie 20:00). Nie rozpoczynajmy Nowego Roku bez Pana Boga.
     
  2. W środę 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana także świętem „Trzech Króli”. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego. Na każdej mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy, które będzie można nabyć pod chórem. Ofiary składane na tace oraz przy nabywaniu kadzidła i kredy, jak każdego roku, przeznaczone zostaną na rozwój misji katolickich w świecie.
  3. W najbliższym tygodniu jak i w całym miesiącu są wolne intencje mszalne. Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby zamawiać msze święte w dni powszednie rano.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16