© Copyright 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

ROK B

3.01.2021

1. W środę 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana także „Świętem Trzech Króli”. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego. Na każdej mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy, które będzie można nabyć pod chórem. Ofiary składane na tace oraz przy nabywaniu kadzidła i kredy, jak każdego roku, przeznaczone zostaną na rozwój misji katolickich w świecie.

2. W niedzielę za tydzień przypada święto Chrztu Pańskiego. Na każdej mszy świętej odnowimy nasze przyrzeczenia chrzcielne, a ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na nasz fundusz remontowy.

3. W najbliższym tygodniu jak i w całym miesiącu są wolne intencje mszalne. Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby zamawiać msze święte w dni powszednie rano.