DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

2.07.2023


 

 1. Tydzień temu rozpoczęliśmy czas wakacyjny. Godziny mszy świętych w tygodniu pozostają bez zmian. W niedziele msze święte o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 18:00 i 20:00 (nie będzie mszy świętych o godzinie 12:30). Spowiedź w tygodniu podczas porannych mszy oraz 10 minut przed mszą świętą o godzinie 18:00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 8:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45. We wtorek i czwartek kancelaria będzie nieczynna.
   
 2. Informujemy, że termin przyszłorocznej Pierwszej Komunii Świętej zostanie podany we wrześniu.
   
 3. W lipcu i sierpniu różaniec w intencji pokoju na Ukrainie będziemy odmawiać o godzinie 17:30 w kościele.
   
 4. Serdecznie dziękujemy za ofiary, zarówno składane na tacę, jak i te wpłacane na parafialne konto. Dzisiejsza taca przeznaczona zostanie na fundusz remontowy naszej parafii. Lipcowe prace będą obejmowały przygotowanie mieszkania dla nowego księdza wikariusza oraz remont salki świętego Tadeusza, która będzie pełniła funkcję biblioteki i sali spotkań dla grup duszpasterskich. W ostatnim czasie zostały też zakupione fotele do powstającej w naszej parafii kawiarenki.
   
 5. Ze względu na zeszłotygodniową uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, dziś po mszach świętych będzie miała miejsce zbiórka do puszek na tzw. daninę świętego Piotra - coroczne wsparcie na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Papieża - następcy świętego Piotra. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
   
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 7. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia, a wyjeżdżającym na wakacje udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16