DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

25.06.2023


 

 1. To już ostatni tydzień czerwca. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele do piątku włącznie, o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy.
   
 2. Dziś po mszy świętej o godzinie 18:00 w salce świętego Tadeusza ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy młodzieżowej.
   
 3. Informujemy, że termin przyszłorocznej Pierwszej Komunii Świętej zostanie podany we wrześniu.
   
 4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się czas wakacyjny. Godziny mszy świętych w tygodniu pozostają bez zmian. W niedziele msze święte o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 18:00 i 20:00 (nie będzie mszy świętych o godzinie 12:30). Spowiedź w tygodniu podczas porannych mszy oraz 10 minut przed mszą świętą o godzinie 18:00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 8:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45. We wtorek i czwartek kancelaria będzie nieczynna.
   
 5. Nie chcielibyśmy przerywać modlitwy różańcowej o pokój w okresie wakacji, ale z racji urlopów może to być trudniejsze. Dlatego prosimy osoby chętne do prowadzenia różańca o wpisywanie się na kartkę leżącą na ławce pod chórem w konkretne dni. W lipcu i sierpniu różaniec w intencji pokoju na Ukrainie będziemy odmawiać o godzinie 17:30 w kościele.
   
 6. Serdecznie dziękujemy za ofiary, zarówno składane na tacę, jak i te wpłacane na parafialne konto. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona zostanie na fundusz remontowy naszej parafii. Lipcowe prace będą obejmowały przygotowanie mieszkania dla nowego księdza wikariusza oraz remont salki świętego Tadeusza, która będzie pełniła funkcję biblioteki i sali spotkań dla grup duszpasterskich. W ostatnim czasie zostały też zakupione fotele do powstającej w naszej parafii kawiarenki.
   
 7. Trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 30 czerwca, każdy mieszkaniec Warszawy może wybierać spośród 76. projektów zlokalizowanych na Mokotowie. Wśród nich są projekty dotyczące pobliskiego Jeziorka Czerniakowskiego. Głos można oddać przez Internet na stronie bo.um.warszawa.pl.
   
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 9. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16