DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

3.07.2022


 

 1. Porządek mszy świętych w czasie wakacji jest następujący: niedziela (bez zmian) czyli o godzinach: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00. W dni powszednie nie ma mszy świętych o godzinie 7:30 i 17:30, zapraszamy natomiast na msze święte o godzinie: 7:00, 8:00, 18:00.
   
 2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji będzie czynna od wtorku do piątku: po porannej mszy świętej w godzinach 8:30-9:00, oraz po południu w godzinach 17:00-17:45. W pilnych sprawach zapraszamy w poniedziałki po mszy świętej porannej o godzinie 8:30.
   
 3. Spowiedź w czasie wakacji w dni powszednie 15 minut przed rozpoczęciem mszy świętej. W niedziele podczas każdej mszy świętej.
   
 4. Do końca wakacji nie będzie nabożeństw w niedzielę o godzinie 17:30. Także w tym czasie nie ma spotkań grup parafialnych.
   
 5. Trwamy w modlitwie o zaprzestanie wojny i o pokój dla Ukrainy. Zapraszamy każdego dnia do kościoła na różaniec o godzinie 17:30.
   
 6. Urząd proboszcza parafii przejął z dniem 1 lipca br. ksiądz Rafał Sikorski - dotychczasowy duszpasterz Polonii przy parafii Chrystusa Króla w Reykjaviku, wcześniej duszpasterz w kościele akademickim świętej Anny w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na msze świętą inauguracyjną, dzisiaj o godzinie 11:00.
   
 7. Witamy serdecznie nowego Księdza Proboszcza. Życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i wytrwałości. Polecamy Księdza Proboszcza Bożej Opatrzności, opiece Matki Najświętszej, a w szczególności wstawiennictwu naszego Patrona świętego Tadeusza Apostoła.
   
 8. Wszystkim udającym się na wakacyjne urlopy życzymy bezpiecznych podróży i powrotów, dobrej pogody i odpoczynku. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej mszy świętej oraz przestrzeganiu Bożych przykazań.
   
 9. Rodzicom wysyłającym swoje dzieci na kolonie i obozy przypominamy o dopilnowaniu, aby uczestniczyły one w niedzielnych mszach świętych. Spełnienie tego obowiązku gwarantowane jest ustawą o wolności sumienia i wyznania. Na organizatorach wakacyjnych wypoczynków - bez względu na ich przekonania - spoczywa obowiązek umożliwienia dzieciom i młodzieży spełniania tych religijnych praktyk.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16