DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

26.06.2022


 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17:30.
   
 2. W środę 29 czerwca przypada uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Dlatego ofiary składane na tacę dzisiaj zostaną przeznaczone na daninę świętego Piotra, czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej.
   
 3. Przed nami czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej mszy świętej oraz przestrzeganiu Bożych przykazań.
   
 4. Do końca wakacji nie będzie nabożeństw w niedzielę o godzinie 17:30, a także w tym czasie nie ma spotkań grup parafialnych. Natomiast msze święte w czasie wakacji będą sprawowane w niedzielę o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. W dni powszednie o godzinie: 7:00, 8:00 i 18:00.
   
 5. Dzisiaj mija pełne 9 miesięcy od 26 września, kiedy wielu z nas (ponad 100 osób) rozpoczęło modlitwę duchowej adopcji w intencji dziecka poczętego, którego życie było zagrożone aborcją. Wierzymy, że dzięki codziennej modlitwie tych osób, wszystkie adoptowane duchowo dzieci zostały uratowane od zagłady i otoczone miłością rodziców. Jeżeli, ktoś nie dopełnił jakiegoś dnia lub krótkiego okresu czasu tej codziennej modlitwy, to powinien przedłużyć czas duchowej adopcji o tyle właśnie dni.
   
 6. Władza archidiecezji warszawskiej zwalnia z dniem 30 czerwca br. księdza Tadeusza Jarząba z urzędu proboszcza parafii rzymskokatolickiej świętego Tadeusza Apostoła w Warszawie. Urząd proboszcza parafii przejmie z dniem 1 lipca br. ksiądz Rafał Sikorski - dotychczasowy duszpasterz Polonii przy parafii Chrystusa Króla w Reykjaviku. Uroczystą mszę świętą inauguracyjną nowy ksiądz proboszcz odprawi w niedzielę 3 lipca br. o godzinie 11:00.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16