DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

03.11.2019


 

 1. Dzisiaj o godz. 16:30 zebranie kół Żywego Różańca, a o 17:30 zapraszamy na Nabożeństwo Adoracyjne.
   
 2. Jutro o godz. 19:00 w dolnym kościele, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się obecnie do I Komunii św.
   
 3. Do 8 XI włącznie można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Od jutra do piątku włącznie można się udać na cmentarz bezpośrednio pomszy św. o godz. 8:00 razem z kapłanem.
   
 4. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. O godz. 8:00 rano msza św. o powołania kapłańskie. Od godz. 20:00 do 21:00 w kaplicy Adoracja Wspólnotowa, zakończona Apelem Jasnogórskim.
   
 5. W sobotę 9 listopada przypada ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ.
   
 6. Na wypominki całoroczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii do końca listopada.
   
 7. W niedzielę 10 XI modlimy się w intencji śp. ks. kan. Andrzeja Kwaśnika byłego proboszcza naszej parafii z okazji jego urodzin, imienin oraz tragicznej śmierci w katastrofie smoleńskiej. Msza św. w Jego intencji w poniedziałek o godz. 18:00.
   
 8. W poniedziałek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Z tej racji w Świątyni Bożej Opatrzności o godz. 9:00, zostanie odprawiona uroczysta msza święta, a o godz. 17:00 odbędzie się okolicznościowy koncert.
   
 9. Miesiąc listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych, a właśnie w listopadzie jest wiele wolnych intencji. Bardzo prosimy, aby zamawiać msze św. za swoich zmarłych oraz za tych, którym wiele zawdzięczamy, a także za wszystkich cierpiących w czyśćcu.
   
 10. Rozpoczynamy nowy cykl przygotowań do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów zapraszamy na spotkanie w niedzielę za dwa tygodnie 17.XI. po Mszy św. o godz. 18:00.
   
 11. Zgodnie z zapowiedzią wyjaśniamy, że logo parafialnej strony internetowej symbolizuje budynek naszego kościoła oraz zabudowę występującą w naszej parafii i nawiązuje do mozaiki znajdującej się w prezbiterium. Składa się ono z dwóch linii łamanych, które przecinając się - tworzą Krzyż.
   
 12. Osoby, które nie mogły uczestniczyć w centralnej Mszy świętej sprawowanej w dniu Święta naszej parafii 28.10.2019 r. o godz. 17:00, a chciałyby odsłuchać kazanie ks. bpa. Michała Janochy, mogą to uczynić otwierając naszą stronę internetową.
   
 13. Przypominamy o trwającym konkursie z nagrodami na bożonarodzeniową kartkę pocztową, szczegóły konkursu na stronie internetowej naszej parafii.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16