DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

5.07.2020


 

 1. Przeżywamy czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej mszy świętej oraz przestrzeganiu Bożych przykazań.
   
 2. Do końca wakacji nie będzie nabożeństw w niedzielę o godzinie 17:30, a także w tym czasie nie ma spotkań grup parafialnych. Natomiast msze święte w czasie wakacji będą sprawowane:
  - w niedziele: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
  - w dni powszednie: 7:00, 8:00, 18:00.

   
 3. W pierwsze niedziele miesiąca w okresie wakacji, a wiec dzisiaj 5 lipca oraz 2 sierpnia po mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne (w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu).
   
 4. Dzisiaj mija pełne 9 miesięcy od 6 października, kiedy wielu z nas (ponad 120 osób) rozpoczęło modlitwę duchowej adopcji w intencji dziecka poczętego, którego życie było zagrożone aborcją. Wierzymy, że dzięki codziennej modlitwie tych osób, wszystkie adoptowane duchowo dzieci zostały uratowane od zagłady i otoczone miłością rodziców. Jeżeli, ktoś nie dopełnił jakiegoś dnia lub krótkiego okresu czasu tej codziennej modlitwy, to powinien przedłużyć czas duchowej adopcji o tyle właśnie dni.
   
 5. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną przeznaczone na nasz fundusz remontowy.
   
 6. Przypominamy, że w każdy poniedziałek i środę o godzinie 18:00 odbywają się w naszym kościele nowenny. W poniedziałek do świętego Judy Tadeusza, a w środę do Matki Bożej Częstochowskiej. Nowenny te połączone są z mszą świętą wspólnotową, a wiec każdy może dołączyć swoją intencję.
   
 7. Prosimy o zamawianie mszy świętych w czasie wakacji w lipcu i sierpniu.
   
 8. Serdecznie zachęcamy do nabywania oraz regularnego czytania prasy katolickiej.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16