XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

28.06.2020

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30.

2. W niedzielę za tydzień mija pełne 9 miesięcy od 6 października, kiedy wielu z nas (ponad 120 osób) rozpoczęło modlitwę duchowej adopcji w intencji dziecka poczętego, którego życie było zagrożone aborcją. Wierzymy, że dzięki codziennej modlitwie tych osób, wszystkie adoptowane duchowo dzieci zostały uratowane od zagłady i otoczone miłością rodziców. Jeżeli, ktoś nie dopełnił jakiegoś dnia lub krótkiego okresu czasu tej codziennej modlitwy, to powinien przedłużyć czas duchowej adopcji o tyle właśnie dni.

3. Przed nami czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze, gdziekolwiek będziemy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej mszy świętej oraz przestrzeganiu Bożych przykazań. Przeżyjmy wakacje i urlopy z Bogiem w sercu.

4. Od 1 lipca do końca wakacji nie będzie nabożeństw w niedzielę o godzinie 17:30, a także nie ma spotkań grup parafialnych. Natomiast msze święte w czasie wakacji będą sprawowane:
    – w niedziele: 7:30, 9:00, 11:00, 12:30, 18:00, 20:00
    - w dni powszednie: 7:00, 8:00, 18:00.

5. W pierwsze niedziele miesiąca w okresie wakacji, a wiec za tydzień 5 lipca i 2 sierpnia po mszy świętej o godzinie 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Odbędzie się ono w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.