DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

ROK B

6.01.2021


 

  1. Dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywana także „Świętem Trzech Króli”. Msze święte według porządku niedzielnego. Na każdej mszy świętej odbywa się obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy, które można nabyć pod chórem. Ofiary składane w tym dniu jak każdego roku, przeznaczone są na rozwój misji katolickich w świecie.
     
  2. Fundacja Orszak Trzech Króli z roku na rok rozwija swoją działalność. Co roku wysyła do każdej orszakowej miejscowości, w ilości liczonej w setkach tysięcy: korony, śpiewniki, nalepki, gazetki. W tym roku uzbierała trzy razy mniej pieniędzy niż rok temu. Zwraca się z gorącym apelem o dobrowolne wsparcie od każdej parafii. Będzie to dar, który zaowocuje tym, że będzie mogła dalej rozwijać swoją działalność. Bardzo prosimy o zabieranie do domów koron, śpiewników i gazetek, które znajdują się pod chórem dla dzieci, wnuków i całej rodziny. Postarajmy się w tym czasie wspólnie razem kolędować, zwłaszcza w naszych rodzinach.
     
  3. W najbliższym miesiącu są wolne intencje mszalne. Zwracamy się z serdeczną prośbą, aby zamawiać Msze św. w dni powszednie rano.
     
  4. W niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. Na każdej mszy świętej odnowimy nasze przyrzeczenia chrzcielne, a ofiary składane na tacę przeznaczone zostaną na nasz fundusz remontowy.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16