DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

6.09.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 16:30 spotkanie w dolnym kościele kół żywego różańca, a o godzinie 17:30 nabożeństwo adoracyjne.
   
 2. We wtorek 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w tym dniu rano godzinie 7:00, 7:30, 8:00 oraz wieczorem o 18:00.
   
 3. Zbiórka informacyjna dla kandydatów na ministrantów będzie w następną niedzielę 13 września po mszy świętej o godzinie 11:00.
   
 4. W niedzielę za tydzień rozpoczynają się w dolnym kościele msze święte o godzinie 11:00 dla przedszkolaków oraz ich rodziców i opiekunów.
   
 5. W piątki o godzinie 19:00 w sali z fortepianem odbywać się będą próby scholi dziecięcej.
   
 6. Cotygodniowe spotkania bezpośrednio przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania, zostają wznowione dzisiaj po mszy świętej o godzinie 18:00. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży w środę 28 października - a więc w uroczystość odpustową naszej parafii.
   
 7. Jednym ze znaków naszej troski o powołania kapłańskie jest wspieranie seminarium duchownego modlitwą i materialnie. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień będą przeznaczone na potrzeby naszego warszawskiego seminarium duchownego.
   
 8. Od poniedziałku 21 września rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godzinie 19:30. Wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 9. Z uwagi na przesunięcie terminu prac polegających na demontażu na dachu kościoła spękanego krzyża żelbetowego i wymianę na nowy stalowy, 9 września 2020 (w najbliższą środę) w celu zachowania wymogów bezpieczeństwa, zamknięty będzie dostęp do kościoła górnego, dolnego i terenu wokół kościoła. Nie będzie można wejść na teren parafii od frontu tj. od ulicy Goraszewskiej. Wszystkie msze święte będą sprawowane w tym dniu w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu. Dojście/dojazd do kaplicy, kancelarii, sal spotkań będzie możliwy jedynie od ul. Zakręt i będzie dla czytelności oznaczony strzałkami. W obu gablotach, kruchcie kościoła oraz stronie internetowej parafii jest dostępny plan dojścia do kaplicy od skrzyżowania ulic Goraszewskiej i Godebskiego z trasą oznaczoną na planie zieloną linią. Prosimy o zastosowanie się do treści lokalnych tabliczek informacyjnych i nie przekraczanie czerwono-białych taśm ostrzegawczych mając na uwadze własne bezpieczeństwo.
   
 10. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się swoją ofiarnością w dzieło remontowe. Ofiary na remont można składać w kopercie na tacę, zostawić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii albo wpłacić przelewem na rachunek parafii podany na stronie internetowej w zakładce kontakt.
   
 11. Dzieci z obecnych klas czwartych, które nie przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej przed wakacjami będą Ją miały w sobotę 26 września. Prosimy o zgłaszanie tych dzieci do siostry Wandy. Natomiast rodzice dzieci z obecnych klas trzecich, które chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, mają pierwsze spotkanie w poniedziałek 5 października o godzinie 19:00 w dolnym kościele.

  Termin Pierwszej Komunii Świętej (dla dzieci z klas czwartych, które nie przystąpiły w czerwcu):

 

 • godzina 11:00 - szkoła podstawowa nr 115
 • godzina 12:20 - szkoła podstawowa nr 103 oraz szkoła podstawowa nr 371

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16