DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B

7.11.2021


 

 1. Dzisiaj o godzinie 16:30 spotkanie kół Żywego Różańca, a o godzinie 17:30 nabożeństwo adoracyjne.
   
 2. Na wypominki całoroczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii do końca listopada.
   
 3. We wtorek 9 listopada przypada święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej.
   
 4. W środę 10 listopada modlimy się w intencji śp. ks. Andrzeja Kwaśnika byłego proboszcza naszej parafii z okazji jego urodzin, imienin oraz tragicznej śmierci w katastrofie smoleńskiej. Msza święta w Jego intencji w środę o godzinie 18:00.
   
 5. W czwartek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte jak w dni powszednie. W tym dniu modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
   
 6. Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież z ósmych klas wraz z rodzicami na mszę świętą w niedzielę 21 listopada o godzinie 18:00. Po mszy świętej spotkanie informacyjne w górnym kościele.
   
 7. Młodzież ze szkół średnich po bierzmowaniu oraz studentów zapraszamy na spotkania tworzącej się wspólnoty młodzieżowej w naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 18 listopada o godzinie 19:00 w sali na plebanii (wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu).

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16