© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

Ogłoszenia

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

8.11.2020


 

 1. Do końca listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych pod zwykłymi warunkami.
   
 2. Jutro 9 listopada przypada święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej.
   
 3. Na wypominki całoroczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii do końca listopada.
   
 4. We wtorek 10 listopada modlimy się w intencji śp. księdza kanonika Andrzeja Kwaśnika byłego proboszcza naszej parafii z okazji jego urodzin, imienin oraz tragicznej śmierci w katastrofie smoleńskiej. Msza święta w Jego intencji w środę o godzinie 18:00.
   
 5. W środę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze święte jak w dni powszednie.
   
 6. Miesiąc listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych, a właśnie w listopadzie jest wiele wolnych intencji. Bardzo prosimy, aby zamawiać msze święte za swoich zmarłych oraz za tych, którym wiele zawdzięczamy, a także za wszystkich cierpiących w czyśćcu.
   
 7. Na mszy świętej w najbliższą niedzielę 15 listopada, o godzinie 9:30 zamierzamy dokonać poświęcenia dwóch nowych obrazów: Pana Jezusa Miłosiernego i świętej Siostry Faustyny Kowalskiej ofiarowanych dla naszej wspólnoty przez kilkoro parafian. Będą one po uroczystym poświeceniu zawieszone po obu stronach ołtarza w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo
św. Tadeusz Apostoł
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!