DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

ROK B

18.04.2021


 

  1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo różańcowe.
     
  2. W piątek 23 kwietnia przypada uroczystość świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Można spożywać pokarmy mięsne. W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz ksiądz Wojciech.  Zapraszamy na mszę świętą o godzinie 18:00, po której będzie można złożyć najlepsze życzenia solenizantowi.
     
  3. Dnia 25 kwietnia w czwartą niedzielę wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną na potrzeby naszego Warszawskiego Seminarium Duchownego.
     
  4. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłacając na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii lub kancelarii. Niech Bóg Wam błogosławi!

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16