DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

ROK A

22.11.2020


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:30 zapraszamy na nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i ponowie-niem aktu zawierzenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi.
   
 2. Dzisiejsza niedziela i następujący po niej tydzień kończy rok liturgiczny czyli kościelny. Z tej racji postawmy sobie pytanie: czy przez ten ostatni rok zbliżyliśmy się do Boga?
   
 3. Na wypominki całoroczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii do końca listopada.
   
 4. Za tydzień rozpoczynamy adwent. W każdy dzień powszedni o godzinie 6:30 będą sprawowane msze święte wotywne ku czci Najświętszej Maryi Panny, zwane roratami. Rekolekcje adwentowe rozpoczynamy w 3 niedzielę adwentu tj. 13 grudnia.
   
 5. Przy chrzcielnicy zostanie umieszczony kosz na artykuły żywnościowe i chemiczne, które zostaną przeznaczone na przygotowanie paczek świątecznych dla osób z naszej parafii potrzebujących wsparcia.
   
 6. Za tydzień od I niedzieli adwentu można będzie nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny; w każdą niedzielę adwentu przy wyjściu z kościoła, natomiast w ciągu tygodnia w zakrystii oraz w kancelarii.
   
 7. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone będą na potrzeby naszego Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
   
 8. Wizyta duszpasterska rozpocznie się po Nowym Roku i choć odbędzie się w innej formie, to cel i istota pozostaje ten sam: spotkanie kapłana z rodzinami parafii, wspólna modlitwa oraz przyjęcie Bożego Błogosławieństwa dla wszystkich, którzy szeroko otworzą swe serce na łaskę Pana.
   
 9. A teraz jak zapowiadaliśmy, odbędzie się poświęcenie dwóch nowych obrazów: Pana Jezusa Miłosiernego i świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, które ofiarowały osoby z naszej wspólnoty parafialnej. Obrazy te po poświęceniu, zostaną przeniesione do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16