DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

II NIEDZIELA WIELKANOCNA - MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

ROK C

24.04.2022


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
   
 2. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Pamiętajmy o modlitwie w intencji chorych i samotnych oraz postarajmy się znaleźć czas, aby ich odwiedzić. 
   
 3. W najbliższy wtorek w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość świętego Wojciecha. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ksiądz Wojciech. Będziemy modlić się w Jego intencji podczas mszy świętej o godzinie 18:00, a po niej złożymy solenizantowi życzenia.
   
 4. W czwartek 28 kwietnia zapraszamy wszystkich na mszę świętą o godzinie 18:00, po której odbędzie się spotkanie w sali z fortepianem, podsumowujące prace synodalne na szczeblu parafialnym.
   
 5. W piątek 29 kwietnia obchodzony jest Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej.
   
 6. Składając deklarację podatkową za rok 2021 możemy pomóc naszym parafianom, korzystającym ze wsparcia w naszym oddziale Caritas, przeznaczając 1% podatku dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej w odpowiednich rubrykach deklaracji podatkowej.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16