© Copyright 2022 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

ROK C

25.12.2021

1. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę tj. 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Dziś i jutro kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu będzie zamknięta.

2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w czasie adwentowego czuwania pomogli w przygotowaniu do świąt. Dziękujemy tym, którzy tak pięknie przyozdobili naszą świątynię oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób duchowy i materialny pomogli w przygotowaniu naszej parafii do świąt Bożego Narodzenia.

3. Jutro przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy świętej będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.  Ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym przeznaczone zostaną na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

4. W piątek 31.12 zakończenie roku 2021. O godzinie 18.00 msza święta dziękczynna. Po tej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.

5. W sobotę początek roku Pańskiego 2022. Jest to uroczystość świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu katolicy mają obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę (będzie również msza święta o godzinie 20.00).  Nie rozpoczynajmy Nowego Roku bez Pana Boga.

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

CZEŚĆ

I CHWAŁA