PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

ROK B

26.12.2020

1. Dzisiaj święto świętego Szczepana pierwszego męczennika. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę. Kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu będzie dzisiaj zamknięta.

2. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy świętej będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

3. W czwartek 31.12 zakończenie roku 2020. O godzinie 18:00 msza święta dziękczynna. Jest to msza święta wspólnotowa, a więc każdy może dołączyć swoją intencję, zwłaszcza dziękczynną za łaski otrzymane w mijającym roku. Po tej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.

4. W piątek początek Roku Pańskiego 2021. Jest to uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu katolicy mają obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę (będzie również msza święta o godzinie 20:00). Nie rozpoczynajmy Nowego Roku bez Pana Boga.