DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

ROK B

25.12.2020


 

 1. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Dziś i jutro kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu będzie zamknięta.
   
 2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy w czasie adwentowego czuwania pomogli w przygotowaniu do świąt. Na ręce p. Basi dziękujemy Caritasowi i wszystkim darczyńcom, dzięki którym przygotowano paczki, które dostarczono do domów osób samotnych i potrzebujących pomocy. Panu Jackowi za kalendarze oraz koordynowanie wszystkich podejmowanych działań. Dziękujemy Siostrze Jonaszy, która od świtu do późnej nocy przystrajała kościół i kaplicę adoracji. Dziękujemy tym, którzy przyozdobili choinki lampkami oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu naszej parafii do Świąt.
   
 3. Jutro święto świętego Szczepana pierwszego męczennika. Ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym przeznaczone zostaną na potrzeby KUL.
   
 4. W najbliższą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy świętej będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
   
 5. W czwartek 31.12 zakończenie roku 2020. O godzinie 18:00 msza święta dziękczynna, jest to msza święta wspólnotowa, a więc każdy może dołączyć swoją intencję, zwłaszcza dziękczynną za łaski otrzymane w mijającym roku. Po tej mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
   
 6. W piątek początek roku Pańskiego 2021. Jest to Uroczystość św. Bożej Rodzicielki i dzień modlitw o pokój na świecie. W tym dniu katolicy mają obowiązek uczestniczenia we mszy świętej. Porządek mszy świętych jak w każdą niedzielę (będzie również msza święta o godzinie 20:00). Nie rozpoczynajmy Nowego Roku bez Pana Boga.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16