DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B

29.08.2021


 

 1. Po wakacjach powracamy do zwykłego porządku liturgii. Msze święte w tygodniu będą sprawowane o godzinie 7:00, 7:30, 8:00 oraz 17:30 i 18:00. Natomiast w niedzielę porządek mszy świętych bez zmian, tzn. o 7:30, 9:30, 11:00 z udziałem dzieci, zwłaszcza dzieci komunijnych, a w kościele dolnym z udziałem przedszkolaków i ich rodziców oraz o 12:30, 18:00 i 20:00.
   
 2. Pierwszego września przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. W tym dniu modlić się będziemy za zamordowanych w latach wojny i wszystkich poległych w obronie Ojczyzny.
   
 3. W środę rozpoczynamy nowy rok szkolny. Rozpocznijmy go z Panem Bogiem. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży w pierwszy piątek miesiąca od godziny 16:30, a msza święta o godzinie 17:00. Błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych w niedzielę 5 września o godzinie 11:00.
   
 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.
   
 5. Cotygodniowe spotkania bezpośrednio przygotowujące młodzież do sakramentu bierzmowania, zostaną wznowione w niedzielę za tydzień po mszy świętej o godzinie 18.00. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony naszej młodzieży 28 października w uroczystość odpustową naszej parafii.
   
 6. Po przerwie wakacyjnej od niedzieli za tydzień rozpoczynają swoje spotkania wszystkie grupy parafialne.
   
 7. Osoby chętne wielbić Boga śpiewem zapraszamy na próby chóru w środy o godzinie 18:45, bezpośrednio po mszy świętej wieczornej.
   
 8. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na nasz fundusz remontowy, a właściwie na utrzymanie kościoła i domu parafialnego. Wyrazy szczególnego podziękowania kierujemy do tych osób, które w tym ciężkim czasie dla nas wszystkich, zatroskani o parafię, wspierają nas, wpłacając na konto parafialne, albo przynosząc ofiarę do zakrystii lub kancelarii. Niech Bóg Wam Błogosławi!

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16