DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

30.07.2023


 

 1. Różaniec w intencji pokoju na Ukrainie odmawiamy codziennie o godzinie 17:30 w kościele. Osoby chętne do prowadzenia modlitwy różańcowej w sierpniu prosimy o wpisywanie się na kartkę leżącą na ławce pod chórem.
   
 2. Zachęcamy wszystkich dorosłych, aby na czas sierpnia, odważnie podjęli decyzję, o całkowitej abstynencji od alkoholu i innych środków odurzających. Pójdźmy z pomocą wszystkim cierpiącym z powodu uzależnień, szczególnie alkoholizmu. Po każdej mszy świętej można wpisać się do parafialnej „księgi abstynencji”, która wyłożona jest na stoliku przy wyjściu z kościoła.
   
 3. We wtorek, 1 sierpnia br., przypada 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej racji o godzinie 17:00 (w Godzinę „W”) rozlegną się dzwony upamiętniające godzinę rozpoczęcia Powstania. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy zginęli za Ojczyznę i o tych, którzy są żyjącymi świadkami tamtych wydarzeń. Na naszej stronie internetowej znajduje się a program tegorocznych obchodów. Zachęcamy do sprawdzenia.
   
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00. W pierwszy piątek spowiadamy podczas mszy świętej o godzinie 7:00, 7:30 i 18:00. W pierwszą sobotę po mszy o godzinie 8:00 nabożeństwo wynagradzające za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy.
   
 5. Serdecznie dziękujemy za ofiary, zarówno składane na tacę, jak i te wpłacane na parafialne konto. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona zostanie na fundusz remontowy naszej parafii.
   
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 7. Wszystkim udającym się na wakacyjne urlopy życzymy bezpiecznych podróży, dobrej pogody i odpoczynku.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16