DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B

31.01.2021


 

 1. Dziś o godzinie 17:30 nabożeństwo w intencji życia konsekrowanego.
   
 2. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży z VIII klas. Zapraszamy młodzież z rodzicami na spotkanie organizacyjne 1 lutego o godzinie 19:00 w kościele dolnym. Natomiast bierzmowanie młodzieży już przygotowanej do przyjęcia tego sakramentu odbędzie się w pierwszym możliwym terminie po złagodzeniu obostrzeń związanych z pandemią. O terminie wszystkie osoby poinformuje indywidualnie ksiądz Artur.
   
 3. Ofiary składane na tacę w niedzielę za tydzień przeznaczone zostaną na nasz fundusz remontowy.
   
 4. We wtorek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego zwane tradycyjnie w Polsce Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu poświęcamy świece - gromnice, które zapalamy w naszych domach podczas wspólnej modlitwy oraz w godzinie śmierci kogoś bliskiego. Msze święte o godzinie 7:00, 8:00 i 9:00 rano oraz wieczorem o 17:00 z udziałem dzieci i 18:00. Poświęcenie gromnic na początku każdej mszy świętej. Jest to równocześnie Dzień Życia Konsekrowanego. Dlatego ofiary składane na tacę w dniu tego święta przeznaczone zostaną na utrzymanie zakonów klauzurowych.
   
 5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca.
   
 6. W tym roku ze względu na pandemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie. Nie znaczy to, że Parafianie nie mogą liczyć na błogosławieństwo Boże. W bieżącym roku zapraszamy do uczestniczenia we mszy świętej w dni powszednie o godzinie 8:00 lub 18:00. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic w określone w planie kolędy wyznaczone dni. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Dziękujemy za obecność, modlitwę oraz za złożone ofiary pieniężne, za Waszą troskę o parafię i kościół. Dziękujemy za Waszą życzliwość dla kapłanów. Plan kolędy na najbliższy tydzień:

 

 • Poniedziałek 1.02: Ciechocińska, Klarysewska, Kołobrzeska, Morszyńska, Muszyńska, Polanicka, Nałęczowska, Okrężna, Żegiestowska i Goplańska.
 • Środa 3.02: Kąkolewska, Kąpielowa, Koronowska, Kuracyjna, Ojcowska, Waszkowskiego, Woziwody, Rabczańska, Plac Rembowskiego, Rymanowska, Sobolewska, Zaciszna, Zakręt, Zalew, Zielona, Zwardońska.
 • Czwartek 4.02: Konstancińska 2, 3A, 3B, 5, 5A, 5B, 7.
 • Piątek 5.02: Konstancińska 1, 7A , 7B, 9, 11.

  Plan kolędy można znaleźć w kruchcie kościoła, na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16