DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

V NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK B

7.02.2021


 

 1. Dziś o godzinie 17:30 nabożeństwo adoracyjne.
   
 2. W czwartek 11 lutego przeżywać będziemy światowy dzień chorego. Dzień ten wzywa nas do szczególnej troski o ludzi chorych i cierpiących. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w intencji chorych, a także osobistych odwiedzin.
   
 3. W tym roku ze względu na pandemię nie ma kolędy w tradycyjnej formie, ale zapraszamy do uczestniczenia we mszy świętej w dni powszednie o godzinie 8:00 lub 18:00. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic w określone w planie kolędy wyznaczone dni. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Dziękujemy za obecność, modlitwę oraz za złożone ofiary pieniężne na utrzymanie kościoła i parafii np. za ostatni miesiąc tylko za samo ogrzewanie zapłaciliśmy 11 tysięcy 235 zł. pomimo oszczędności uzyskanej dzięki termomodernizacji. „Bóg zapłać” za Waszą troskę o parafię i kościół oraz za Waszą życzliwość dla kapłanów. Plan kolędy na najbliższy tydzień:

 

 • Poniedziałek 8.02: Orężna, Solankowa, Zaniemyska, Chochołowska i Powsińska.
 • Wtorek 9.02: Zawojska, Zdrojowa, Zelwerowicza, Truskawiecka oraz blok nr 89 przy ul. św. Bonifacego.
 • Środa 10.02: Sobieskiego wszystkie bloki oraz zapraszamy wszystkich, którzy nie mogli przyjść w terminie dla nich wyznaczonym.

  Plan kolędy można znaleźć w kruchcie kościoła, na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16