DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

2.10.2022


 

 1. Rozpoczęliśmy miesiąc październik, tradycyjnie poświęcony Maryi i modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele będziemy odprawiać codziennie o godzinie 17:30.
   
 2. W dniu dzisiejszym (niedziela 2 października) o godzinie 16:30 w sali świętego Tadeusza odbędzie się spotkania kół Żywego Różańca.
   
 3. Rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Młodzież z klas ósmych szkół podstawowych wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w niedzielę, 9 października w o godzinie 19:00 w kościele.
   
 4. Wszystkich ojców chcących pogłębić swoją relację z synem zapraszamy na pierwszy wypad surwiwalowy pod nazwą: „PRÓBA EZAWA”, który odbędzie się 8 października w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy ojca z synem wieku od 6 do 12 lat. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie tatasyn.pl i na naszej stronie internetowej.
   
 5. W poniedziałek, 10 października rozpoczniemy przyjmowanie zapisów intencji mszalnych na rok 2023. Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.
   
 6. Troską duszpasterską otaczamy osoby chore i starsze mieszkające na terenie naszej parafii. Ksiądz odwiedza te osoby w pierwszy piątek miesiąca. Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z posługi kapłana w piątek, 7 października prosimy o kontakt z księdzem Wojciechem. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii po mszach świętych lub w godzinach pracy kancelarii parafialnej.
   
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 8. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ofiary, zarówno składane na tacę, jak i te wpłacane na parafialne konto. Dzisiejsza kolekta przeznaczona zostanie na fundusz remontowy naszej parafii.
   
 9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16