DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

9.10.2022


 

 1. Serdecznie zapraszamy w październiku na nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiamy codziennie o godzinie 17:30. W dalszym ciągu pamiętamy o tragedii, która rozgrywa się za naszą wschodnią granicą i prosimy Najświętszą Maryję Pannę o łaskę pokoju na Ukrainie i na całym świecie.
   
 2. Fundacja JESTEM zaprasza w dniu dzisiejszym (9 października) w godzinach 16:00-19:00 na coroczny kiermasz przetworów. Kiermasz odbędzie się w nowo powstałym domu opieki dziennej dla osób onkologicznie chorych. Zapraszamy na ul. Sławkowską 7 (tuż przy Jeziorku). Pieniądze zebrane ze sprzedaży przetworów zostaną przeznaczone na działalność fundacji.
   
 3. Dzisiaj (9 października) rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Młodzież z klas ósmych szkół podstawowych wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w kościele o godzinie 19:00.
   
 4. Również dzisiaj rozpoczynamy cykl randek małżeńskich pod hasłem: „Słowo między nami!"”. Temat pierwszego spotkania: „Jak rozmawiać w małżeństwie?”. Choć nie ma już miejsc na spotkanie stacjonarne, to jest możliwość uczestniczenia w nim w formie online. Informacje i zapisy na stronie seminariummalzenskie.pl
   
 5. W poniedziałek, 10 października rozpoczniemy przyjmowanie zapisów intencji mszalnych na rok 2023. Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.
   
 6. Młodzież, która w tym miesiącu przystąpi do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się 16 października o godzinie 19:00 w kościele.
   
 7. W niedzielę, 16 października przypada XXII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem: „Blask prawdy”. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz funduszu stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
   
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16