DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

MSZE ŚWIĘTE

 W NIEDZIELE: 

 

7:30

 

9:30

 

11:00

(z udziałem dzieci)

 

12:30

 

18:00

(z udziałem młodzieży)

 

20:00

(z udziałem studentów)

 W SOBOTY: 

 

7:00

 

8:00

 

18:00

 W DZIEŃ POWSZEDNI: 

 

7:00

 

7:30

 

18:00

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW I SPOWIEDNIKÓW

SPOWIEDŹ

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA SPRAWOWANY
JEST PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW

I SPOWIEDNIKÓW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI NIEDZIELA
ZWYKŁA


16 VI 2024


ROK B

X NIEDZIELA
ZWYKŁA


9 VI 2024


ROK B

IX NIEDZIELA
ZWYKŁA

 

2 VI 2024

 

ROK B

ZOBACZ TAKŻE INNE STARSZE OGŁOSZENIA W ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

TELEFON

KANCELARIA

CZYNNY W GODZINACH PRACY

 

+48 22 842 09 36

POCZTA ELEKTRONICZNA

 

kontakt@parafia-sadyba.pl

TELEFON

ALARMOWY

CZYNNY CAŁODOBOWO

 

 +48 730 002 998 

KANCELARIA PARAFIALNA

KANCELARIA PARAFIALNA OTWARTA JEST W:

 

PONIEDZIAŁKI 9:30 - 11:00 / 18:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 9:30 - 11:00 / 16:00 - 17:30

ZOBACZ TAKŻE GRAFIK DYŻURÓW W KANCELARII PARAFIALNEJ

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU OTWARTA JEST 
W:

 

PONIEDZIAŁKI 8:00 - 20:00
WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI 8:00 - 17:30
CZWARTKI 8:00 - 21:00*
SOBOTY 8:30 - 17:30
NIEDZIELE

13:30 - 17:30

 

*

W czwartki w godzinach 19:00 - 20:00 Najświętszy Sakrament adorują członkowie z międzynarodowego ruchu katolickiego „Jesus Youth”, natomiast w godzinach 20:00 - 21:00 Diakonia Adoracyjna.

INTENCJE MSZALNE

TA FUNKCJONALNOŚĆ

NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA

 

PRACE TRWAJĄ

JEŚLI MOŻESZ WESPRZYJ JE SWOJĄ MODLITWĄ

 

 


Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.

MSZE ŚWIĘTE

SPOWIEDŹ

OGŁOSZENIA

KANCELARIA

ADORACJA

INTENCJE

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

I NIEDZIELA ADWENTU

ROK B

3.12.2023


 

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent - czas radosnego przygotowania na spotkanie z przychodzącym Panem. Jednocześnie rozpoczyna się nowy rok duszpasterski, realizowany pod hasłem „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”. W czasie adwentowego oczekiwania zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na roraty, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty, o godzinie 6:30. Zachęcamy do przynoszenia lampionów, które są pięknym symbolem naszej gotowości na spotkanie z przychodzącym Jezusem. Po mszy świętej (od poniedziałku do piątku) w dolnym kościele na wszystkie dzieciaki będzie czekało pyszne śniadanko.  Porządek mszy świętych w dni powszednie w Adwencie: 6:30, 7:30 i 18:00. W soboty o godzinie 7:30 tradycyjnie śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanej.
   
 2. Dziś, o godzinie 17:00 w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu odbędzie się spotkanie modlitewne członków kół Żywego Różańca.
   
 3. Również dziś o godzinie 19:00 w salce świętego Tadeusza spotkanie wspólnoty młodzieżowej. Temat spotkania: „Jak dobrze przeżyć Adwent”. Serdecznie zapraszamy wszystkich młodych.
   
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21:00. Nasza wspólnota adoracyjna zaprasza na godzinę 20:00 do kaplicy na wspólną modlitwę.
   
 5. W piątek, 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu w naszym kościele – w godzinie Łaski dla całego świata - odprawiona zostanie dodatkowa msza święta o godzinie 12:00.
   
 6. W weekend 8-10 grudnia zapraszamy na rekolekcje adwentowe z bibliodramą. Temat rekolekcji: „Tak Bóg umiłował świat”. Bibliodrama to spotkanie ze Słowem Bożym poprzez aktywność ruchową i twórczą oraz poprzez relacje w grupie. W razie pytań prowadzący zapraszają do kontaktu. Dane kontaktowe oraz wszystkie szczegółowe informacje podane są na plakatach oraz na stronie internetowej.
   
 7. Tak jak w zeszłym roku, jedna z rodzin naszej parafii ufundowała pół tysiąca kalendarzy na nowy rok 2024. Minimalna cena kalendarza to 15 zł. Całość uzyskanych środków będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Kochanym fundatorom ksiądz Proboszcz składa serdeczne podziękowanie. Zapraszamy do nabywania kalendarzy oraz ich rozprowadzania - wśród sąsiadów, rodzin i przyjaciół. Przy zakupie 5 kalendarzy otrzymujemy mały gratis: oryginalną torbę reklamową naszej parafii.
   
 8. Przypominamy że trwa akcja charytatywna „Dar mojego serca”. Jest ona skierowana do konkretnych rodzin znajdujących się w trudnej, życiowej sytuacji. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z historiami poszczególnych rodzin i przygotować im świąteczną paczkę.
   
 9. Darem serca możemy też obdarować najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Przy chrzcielnicy jest wystawiony kosz na produkty spożywcze i chemiczne, z których to, nasz parafialny Caritas przygotuje świąteczne paczki.
   
 10. Są już do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki będą dostępne w każdą niedzielę adwentu przy wyjściu z kościoła, natomiast w ciągu tygodnia w zakrystii oraz w kancelarii.
   
 11. W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich ministrantów i ich rodziców do salki świętego Tadeusza na przedświąteczne spotkanie. Rodziców chętnych, by pomóc przy organizacji spotkania prosimy o kontakt w zakrystii.
   
 12. W tę samą niedzielę (10 grudnia) dzieciom przygotowującym się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej podczas mszy świętej o godzinie 11:00 zostaną wręczone medaliki.
   
 13. W drugą niedzielę adwentu (10 grudnia) przypada „Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie”. W Tym dniu w całej Polsce po mszach świętych przeprowadzana jest zbiórka do puszek. Zebrane środki finansowe będą przeznaczone na wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i w Azji Środkowej.
   
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nowy dwumiesięcznik, bogato ilustrowany magazyn popularnonaukowy „Historia Kościoła”. W pierwszym numerze najlepsi polscy historycy i bibliści oraz świetni publicyści i dziennikarze rozprawiają o historyczności Pana Jezusa.
   
 15. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2024 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16