DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

MSZE ŚWIĘTE

 W NIEDZIELE: 

 

7:30

 

9:30

 

11:00

(z udziałem dzieci)

 

12:30

 

18:00

(z udziałem młodzieży)

 

20:00

(z udziałem studentów)

 W SOBOTY: 

 

7:00

 

8:00

 

18:00

 W DZIEŃ POWSZEDNI: 

 

7:00

 

7:30

 

18:00

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW I SPOWIEDNIKÓW

SPOWIEDŹ

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA SPRAWOWANY
JEST PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW

I SPOWIEDNIKÓW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI NIEDZIELA
ZWYKŁA


16 VI 2024


ROK B

X NIEDZIELA
ZWYKŁA


9 VI 2024


ROK B

IX NIEDZIELA
ZWYKŁA

 

2 VI 2024

 

ROK B

ZOBACZ TAKŻE INNE STARSZE OGŁOSZENIA W ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

TELEFON

KANCELARIA

CZYNNY W GODZINACH PRACY

 

+48 22 842 09 36

POCZTA ELEKTRONICZNA

 

kontakt@parafia-sadyba.pl

TELEFON

ALARMOWY

CZYNNY CAŁODOBOWO

 

 +48 730 002 998 

KANCELARIA PARAFIALNA

KANCELARIA PARAFIALNA OTWARTA JEST W:

 

PONIEDZIAŁKI 9:30 - 11:00 / 18:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 9:30 - 11:00 / 16:00 - 17:30

ZOBACZ TAKŻE GRAFIK DYŻURÓW W KANCELARII PARAFIALNEJ

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU OTWARTA JEST 
W:

 

PONIEDZIAŁKI 8:00 - 20:00
WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI 8:00 - 17:30
CZWARTKI 8:00 - 21:00*
SOBOTY 8:30 - 17:30
NIEDZIELE

13:30 - 17:30

 

*

W czwartki w godzinach 19:00 - 20:00 Najświętszy Sakrament adorują członkowie z międzynarodowego ruchu katolickiego „Jesus Youth”, natomiast w godzinach 20:00 - 21:00 Diakonia Adoracyjna.

INTENCJE MSZALNE

TA FUNKCJONALNOŚĆ

NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA

 

PRACE TRWAJĄ

JEŚLI MOŻESZ WESPRZYJ JE SWOJĄ MODLITWĄ

 

 


Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.

MSZE ŚWIĘTE

SPOWIEDŹ

OGŁOSZENIA

KANCELARIA

ADORACJA

INTENCJE

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

II NIEDZIELA ADWENTU

ROK B

10.12.2023


 

 1. Dzisiaj przypada „XXIV Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie”. W całej Polsce po mszach świętych przeprowadzana jest zbiórka do puszek. Zebrane środki finansowe będą przeznaczone na wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej i w Azji Środkowej.
   
 2. W czasie adwentowego oczekiwania zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na roraty, odprawiane od poniedziałku do soboty, o godzinie 6:30. Zachęcamy do przynoszenia lampionów, które są pięknym symbolem naszej gotowości na spotkanie z przychodzącym Jezusem. Po mszy świętej (poniedziałek - piątek) w dolnym kościele, na wszystkie dzieciaki czeka pyszne śniadanko.
   
 3. W przyszłą niedzielę (17 grudnia) w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje adwentowe i potrwają do wtorku włącznie. Nauka rekolekcyjna w niedzielę na wszystkich mszach świętych, a w poniedziałek i wtorek podczas mszy świętej o godzinie 12:00, 18:00 i 20:00. Rekolekcje wygłosi ksiądz Michał Orlicki, rektor misyjnego seminarium duchownego w Rydze na Łotwie.
   
 4. 2 stycznia 2024 r. rozpoczniemy „kolędę”. Wizyta duszpasterska będzie odbywała się poprzez zgłoszenie chęci takiej wizyty w danym domu czy mieszkaniu. Nie ukrywamy, że w tym roku bardzo byśmy chcieli dotrzeć do większej liczby mieszkań znajdujących się w blokach. W związku z tym prosimy Was kochani, aby pomóc w rozpowszechnieniu informacji o kolędzie. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby udało się taką informację umieścić w gablotach na klatkach schodowych, a także w ramach relacji sąsiedzkich zapytać poszczególne osoby o chęć wizyty duszpasterskiej. Następnie poinformować nas o liczbie chętnych tak, aby ułatwić nam rozpisanie świątecznej kolędy. Chęć przyjęcia nas (kapłanów posługujących w parafii) można zgłosić przez specjalny formularz, który jest dostępny przy wyjściu z kościoła bądź na naszej stronie internetowej. Po zebraniu wszystkich zgłoszeń będziemy informować Was o planowanej wizycie duszpasterskiej na poszczególnych ulicach. Zapisy potrwają do 28 grudnia.
   
 5. Osoby chore i w podeszłym wieku, które chciałyby przed świętami skorzystać z sakramentu spowiedzi i przyjąć komunię świętą prosimy o kontakt z księdzem Wojciechem. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii po mszach świętych bądź telefonicznie (+48 22 842 09 36) w godzinach pracy kancelarii parafialnej.
   
 6. We wtorek, (12 grudnia) o godzinie 18:30 w salce świętego Tadeusza odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie wspólnoty biblijnej.
   
 7. W czwartek, (14 grudnia) o godzinie 19:00 w kościele odbędzie się konferencja dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
   
 8. Dziś po każdej mszy świętej młodzież z naszej parafii wraz z księdzem Wojtkiem prowadzą kiermasz ciast, które sami upiekli. Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na przedświąteczne dzieła miłosierdzia naszej parafii.
   
 9. W najbliższą sobotę 16 grudnia o godzinie 9:00 odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie Żywego Różańca. Rozpocznie się ono mszą świętą, a następnie wszystkich Członków Żywego Różańca serdecznie zapraszamy na wspólną agapę.
   
 10. Zachęcamy do nabywania i rozprowadzania naszych kalendarzy parafialnych. Zawierają one informacje o uroczystościach, świętach i okresach liturgicznych, których nie ma praktycznie w jakimkolwiek innym tego rodzaju kalendarzu. Mottem tegorocznej edycji jest hasło nowego roku liturgicznego: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła”.
   
 11. Zachęcamy także do głosowania na najładniejszą bożonarodzeniową kartkę pocztową. Przypominamy, że oddanie głosu polega na nabyciu wybranej kartki lub kartek. Ich oferta została uzupełniona dodrukowaniem tych, które cieszyły się największym zainteresowaniem. Wygra ten autor, którego kartka rozejdzie się w największej ilości egzemplarzy.
   
 12. Darem serca możemy obdarować najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Przy chrzcielnicy jest wystawiony kosz na produkty spożywcze i chemiczne, z których to nasz parafialny Caritas przygotuje świąteczne paczki.
   
 13. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny. W ciągu tygodnia można je również nabyć w zakrystii oraz w kancelarii.
   
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”.
   
 15. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego przeżycia czasu adwentu.

Ogłoszenia

© Copyright 2024 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16