DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

4.09.2022


 

 1. Od 1 września powróciliśmy do zwykłego porządku liturgii. Msze święte w tygodniu są sprawowane o godzinie: 7:00, 7:30, 8:00 oraz 17:30 i 18:00. W niedzielę porządek mszy świętych pozostaje bez zmian, tj. o 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 18:00 i 20:00. Zmianie ulega praca kancelarii parafialnej. Od jutra (5 września) kancelaria będzie czynna: w poniedziałki w godzinach 9:30-11:00 oraz 18:30-20:00 (tak, aby osoby które pracują do późniejszych godzin nie musiały ubiegać się o zwolnienie od pracy w celu załatwienia spraw osobistych). Od środy do piątku kancelaria będzie otwarta w godzinach: 9:30-11:00 oraz 16:00-17:30. Natomiast we wtorki będzie nieczynna.
   
 2. Wszystkich ojców pragnących lepiej zrozumieć swoją dorastającą córkę i pogłębić z nią więź zapraszamy na warsztaty pod nazwą „Randka z córką”, które odbędą się w naszej parafii w niedzielę 18 września. Rozpoczęcie mszą świętą o godzinie 12:30. W programie dwa mini wykłady z pomysłami na pogłębianie relacji (oddzielnie dla córek, oddzielnie dla ojców), intrygujące tematy do rozmów w parach, quizy, które pomogą w zabawny sposób lepiej poznać siebie nawzajem. Warsztaty zakończy uroczysta kolacja z niespodziankami. Zapraszamy ojców z jedną córką w wieku od 10 do 16 lat. Spotkanie poprowadzą: Dawid Gacek - lider wspólnoty męskiej Droga Odważnych wraz ze swoją najstarszą córką Zuzanną, aktualnie studentką medycyny. Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.


   
 3. Po dwóch latach pobytu w naszej parafii swoją posługę duszpasterską zakończył ksiądz Artur Felszer, który decyzją księdza Kardynała otrzymał zadanie tworzenia nowego ośrodka duszpasterskiego w Lesznowoli. Księdzu Arturowi naszą wdzięczność będziemy mogli okazać podczas mszy świętej, którą odprawi 11 września o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy.
   
 4. Wszystkich członków kół Żywego Różańca i tych którzy by chcieli do nich dołączyć zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się dziś (4 września) o godzinie 16:30 w sali świętego Tadeusza Apostoła.
   
 5. Trwamy na modlitwie o pokój na Ukrainie. Różaniec w tej intencji odmawiamy każdego dnia w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
   
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 7. Ofiary składane na tacę w przyszłym tygodniu będą przeznaczone na Warszawskie Seminarium Duchowne. Zachęcamy Was, abyście do gorliwej modlitwy w intencji kleryków (obecnie w seminarium jest jeden kleryk z naszej parafii - kleryk Mikołaj) dołożyli także swą troskę materialną. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które będą przeznaczone na prace remontowe, które trwają w pomieszczeniach dolnego kościoła.
   
 8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16