DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK C

11.09.2022


 

 1. Przypominamy, że po wakacjach zmianie uległa praca kancelarii parafialnej. Kancelaria jest czynna w poniedziałki w godzinach: 9:30-11:00 a popołudniu w godzinach: 18:30-20:00 oraz od środy do piątku w godzinach: 9:30-11:00 i 16:00-17:30. We wtorki kancelaria jest nieczynna.
   
 2. Na terenie naszej parafii od 2012 roku swoją działalność prowadzi Fundacja „JESTEM”, która wspiera osoby onkologicznie chore. W tym roku fundacja wybudowała dom w pobliżu parafii, na Augustówce - przy ulicy Sławkowskiej 7. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniach, by zdrowieć na każdym etapie choroby - serdecznie zapraszamy! W zakrystii można dostać ulotkę z numerem telefonu oraz adresem strony internetowej. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ BEZPŁATNIE! W fundacji jest dużo radości, można dostać wsparcie duchowe, psychologiczne i rehabilitacyjne!
   
 3. W środę, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z inicjatywy Rady Konferencji Episkopatów Europy (CCEE), dzień ten będzie Dniem Modlitw za Ukrainę jako wyraz solidarności Europy z narodem ukraińskim. Serdecznie zapraszamy na msze święte (porządek zwykły) i jednocześnie przypominamy, że różaniec w intencji pokoju na Ukrainie odmawiamy każdego dnia w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:30.
   
 4. Rodziców dzieci z obecnych klas trzecich, które chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Spotkanie to odbędzie się we wtorek, 27 września o godzinie 19:00 w kościele.
   
 5. Wszystkie dzieciaki zapraszamy do udziału w konkursie: „moja pocztówka z wakacji”. Prace (w dowolnej formie) należy składać w zakrystii do przyszłej niedzieli. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w niedzielę 25 września na mszy świętej z udziałem dzieci o godzinie 11:00. Do wygrania ciekawe nagrody.
   
 6. W sobotę 8 października odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium świętego Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Gościem specjalnym będzie pani Louise Ward z Kanady - założycielka ruchu margaretek.
   
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 8. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16