DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

MSZE ŚWIĘTE

 W NIEDZIELE: 

 

7:30

 

9:30

 

11:00

(z udziałem dzieci)

 

12:30

 

18:00

(z udziałem młodzieży)

 

20:00

(z udziałem studentów)

 W SOBOTY: 

 

7:00

 

8:00

 

18:00

 W DZIEŃ POWSZEDNI: 

 

7:00

 

7:30

 

18:00

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW I SPOWIEDNIKÓW

SPOWIEDŹ

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA SPRAWOWANY
JEST PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW

I SPOWIEDNIKÓW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ
​​​​​​​TRÓJCY
PRZENAJŚWIĘTSZEJ


26 V 2024


ROK B

UROCZYSTOŚĆ
ZESŁANIA DUCHA
ŚWIĘTEGO

 

19 V 2024

 

ROK B

UROCZYSTOŚĆ
WNIEBOWSTĄPIENIA
PAŃSKIEGO

 

12 V 2024

 

ROK B

ZOBACZ TAKŻE INNE STARSZE OGŁOSZENIA W ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

TELEFON

KANCELARIA

CZYNNY W GODZINACH PRACY

 

+48 22 842 09 36

POCZTA ELEKTRONICZNA

 

kontakt@parafia-sadyba.pl

TELEFON

ALARMOWY

CZYNNY CAŁODOBOWO

 

 +48 730 002 998 

KANCELARIA PARAFIALNA

KANCELARIA PARAFIALNA OTWARTA JEST W:

 

PONIEDZIAŁKI 9:30 - 11:00 / 18:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 9:30 - 11:00 / 16:00 - 17:30

ZOBACZ TAKŻE GRAFIK DYŻURÓW W KANCELARII PARAFIALNEJ

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU OTWARTA JEST 
W:

 

PONIEDZIAŁKI 8:00 - 20:00
WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI 8:00 - 17:30
CZWARTKI 8:00 - 21:00*
SOBOTY 8:30 - 17:30
NIEDZIELE

13:30 - 17:30

 

*

W czwartki w godzinach 19:00 - 20:00 Najświętszy Sakrament adorują członkowie z międzynarodowego ruchu katolickiego „Jesus Youth”, natomiast w godzinach 20:00 - 21:00 Diakonia Adoracyjna.

INTENCJE MSZALNE

TA FUNKCJONALNOŚĆ

NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA

 

PRACE TRWAJĄ

JEŚLI MOŻESZ WESPRZYJ JE SWOJĄ MODLITWĄ

 

 


Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.

MSZE ŚWIĘTE

SPOWIEDŹ

OGŁOSZENIA

KANCELARIA

ADORACJA

INTENCJE

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

II NIEDZIELA ADWENTU

ROK A

4.12.2022


 

 1. W czasie adwentowego oczekiwania zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na roraty, odprawiane od poniedziałku do soboty, o godzinie 6:30. Zachęcamy do przynoszenia lampionów, które są pięknym symbolem naszej gotowości na spotkanie z przychodzącym Jezusem. Po mszy świętej w dolnym kościele na wszystkie dzieciaki czeka pyszne śniadanko.
   
 2. Dzisiaj (4 grudnia) o godzinie 16:30 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie kół Żywego Różańca. Zapraszamy.
   
 3. W najbliższy czwartek, (8 grudnia) przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu będzie dodatkowa msza święta o godzinie 12:00, podczas której ci wszyscy co podjęli się zwierzenia Maryi i odprawili 33 dniowe rekolekcje, uroczyście złożą swój akt zawierzenia, który będzie odczytany wspólnie po komunii świętej i ofiarują białą różę na znak oddania się w niewolę Jezusowi przez Maryję. Serdecznie zapraszamy.
   
 4. Pod koniec tygodnia w naszej parafii rozpoczną się Adwentowe Dni Skupienia. Będzie to okazja do zatrzymania się i refleksji na ważne życiowe tematy. I tak:
  • 10 grudnia (sobota), po mszy świętej o godzinie 18:00 - konferencja dla mężczyzn „Bądź jak św. Józef - o podejmowaniu decyzji w życiu mężczyzny”. Prowadzący: Mariusz Marcinkowski;
  • 15 grudnia (czwartek), po mszy świętej o godzinie 18:00 - konferencja ogólna: „Samotność. Błogosławieństwo czy przekleństwo?”. Prowadzący: ksiądz Krystian Strycharski;
  • 17 grudnia (sobota), po mszy świętej o godzinie 18:00 - konferencja dla kobiet: „Bądź jak Maryja - o czuwaniu i działaniu”. Prowadząca: Katarzyna Marcinkowska;
  • 18 grudnia (niedziela), po mszy świętej o godzinie 9:30 - konferencja dla seniorów: „Czy starość ma sens?”. Prowadzący: ksiądz Rafał Sikorski (nasz Proboszcz).
    
 5. W przyszłą niedzielę, 11 grudnia na wszystkich mszach świętych będziemy gościć warszawską wspólnotę „Arka”, która tworzy dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Będą dzielić się swoim świadectwem, a także prosić o wsparcie ich dzieła. Po mszy świętej o godzinie 11:00 będzie możliwość dłuższego spotkania z członkami wspólnoty.
   
 6. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy wraz z rodzicami 11 grudnia na mszę świętą o godzinie 11:00, podczas której wręczony zostanie medalik.
   
 7. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem na bożonarodzeniową kartkę pocztową (aż 27 wzorów - informujemy, że z przyczyn logistycznych głosowanie polegające na nabywaniu kartek poszczególnych autorów będzie trwało tylko do następnej niedzieli (11 grudnia) włącznie. Po tej dacie kartki będą nadal dostępne, jednak już nie w pełnym wyborze wzorów.
   
 8. Zachęcamy do nabywania naszych parafialnych kalendarzy, które mogą być np. praktycznym prezentem mikołajkowym. Przy tej okazji zwracamy uwagę na chochlik drukarski, przez który na kalendarzu zniknęła niedzielna msza święta dedykowana dla dzieci o godzinie 11:00.
   
 9. Parafialny Caritas rozprowadza świece na rzecz dorocznej akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Natomiast przy chrzcielnicy jest wystawiony kosz na produkty spożywcze i chemiczne, z których to będą przygotowywane świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca!
   
 10. Przypominamy, że w naszej parafii trwa akcja „Dar mojego serca” polegająca na przygotowaniu świątecznych paczek dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Wszelkie informacje znajdują się naszej stronie internetowej i na tablicach ogłoszeń.
   
 11. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć w każdą niedzielę Adwentu przy wyjściu z kościoła, natomiast w ciągu tygodnia w zakrystii oraz w kancelarii.
   
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 13. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16