DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

MSZE ŚWIĘTE

 W NIEDZIELE: 

 

7:30

 

9:30

 

11:00

(z udziałem dzieci)

 

12:30

 

18:00

(z udziałem młodzieży)

 

20:00

(z udziałem studentów)

 W SOBOTY: 

 

7:00

 

8:00

 

18:00

 W DZIEŃ POWSZEDNI: 

 

7:00

 

7:30

 

18:00

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW I SPOWIEDNIKÓW

SPOWIEDŹ

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA SPRAWOWANY
JEST PODCZAS KAŻDEJ MSZY ŚWIĘTEJ.

ZOBACZ TAKŻE

GRAFIKI CELEBRANSÓW

I SPOWIEDNIKÓW

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XI NIEDZIELA
ZWYKŁA


16 VI 2024


ROK B

X NIEDZIELA
ZWYKŁA


9 VI 2024


ROK B

IX NIEDZIELA
ZWYKŁA

 

2 VI 2024

 

ROK B

ZOBACZ TAKŻE INNE STARSZE OGŁOSZENIA W ARCHIWUM OGŁOSZEŃ

TELEFON

KANCELARIA

CZYNNY W GODZINACH PRACY

 

+48 22 842 09 36

POCZTA ELEKTRONICZNA

 

kontakt@parafia-sadyba.pl

TELEFON

ALARMOWY

CZYNNY CAŁODOBOWO

 

 +48 730 002 998 

KANCELARIA PARAFIALNA

KANCELARIA PARAFIALNA OTWARTA JEST W:

 

PONIEDZIAŁKI 9:30 - 11:00 / 18:30 - 20:00
ŚRODA - PIĄTEK 9:30 - 11:00 / 16:00 - 17:30

ZOBACZ TAKŻE GRAFIK DYŻURÓW W KANCELARII PARAFIALNEJ

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

KAPLICA ADORACJI NAJŚWIĘTSZEGO
SAKRAMENTU OTWARTA JEST 
W:

 

PONIEDZIAŁKI 8:00 - 20:00
WTORKI, ŚRODY, PIĄTKI 8:00 - 17:30
CZWARTKI 8:00 - 21:00*
SOBOTY 8:30 - 17:30
NIEDZIELE

13:30 - 17:30

 

*

W czwartki w godzinach 19:00 - 20:00 Najświętszy Sakrament adorują członkowie z międzynarodowego ruchu katolickiego „Jesus Youth”, natomiast w godzinach 20:00 - 21:00 Diakonia Adoracyjna.

INTENCJE MSZALNE

TA FUNKCJONALNOŚĆ

NIE JEST JESZCZE DOSTĘPNA

 

PRACE TRWAJĄ

JEŚLI MOŻESZ WESPRZYJ JE SWOJĄ MODLITWĄ

 

 


Intencje można zamówić w godzinach pracy kancelarii parafialnej albo w zakrystii po mszach świętych.

MSZE ŚWIĘTE

SPOWIEDŹ

OGŁOSZENIA

KANCELARIA

ADORACJA

INTENCJE

▲ UKRYJ PODGLĄD SZYBKICH INFORMACJI ▲

III NIEDZIELA ADWENTU

ROK A

11.12.2022


 

 1. W czasie adwentowego oczekiwania zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na roraty, odprawiane od poniedziałku do soboty, o godzinie 6:30. Zachęcamy do przynoszenia lampionów, które są pięknym symbolem naszej gotowości na spotkanie z przychodzącym Jezusem. Po mszy świętej w dolnym kościele na wszystkie dzieciaki czeka pyszne śniadanko.
   
 2. Zapraszamy na Adwentowe Dni Skupienia. Jest to okazja do zatrzymania się i refleksji na ważne życiowe tematy. I tak:
  • 10 grudnia (sobota), po mszy świętej o godzinie 18:00 - konferencja dla mężczyzn „Bądź jak św. Józef - o podejmowaniu decyzji w życiu mężczyzny”. Prowadzący: Mariusz Marcinkowski;
  • 15 grudnia (czwartek), po mszy świętej o godzinie 18:00 - konferencja ogólna: „Samotność. Błogosławieństwo czy przekleństwo?”. Prowadzący: ksiądz Krystian Strycharski;
  • 17 grudnia (sobota), po mszy świętej o godzinie 18:00 - konferencja dla kobiet: „Bądź jak Maryja - o czuwaniu i działaniu”. Prowadząca: Katarzyna Marcinkowska;
  • 18 grudnia (niedziela), po mszy świętej o godzinie 9:30 - konferencja dla seniorów: „Czy starość ma sens?”. Prowadzący: ksiądz Rafał Sikorski (nasz Proboszcz).
    
 3. Drugiego stycznia 2023 roku rozpoczniemy „kolędę”. Wizyta duszpasterska będzie odbywała się poprzez zgłoszenie chęci takiej wizyty w danym domu czy mieszkaniu. Decyzja o formie takiej „kolędy” podyktowana jest chęcią głębszego spotkania i wzajemnego poznania się. Chcemy uniknąć bieganiny i powierzchowności, która nie pomaga w tworzeniu wzajemnych relacji. Mamy też świadomość, że godziny pracy wielu z Was są różne, dlatego też będzie możliwość umówienia wizyty na dogodny termin. Chęć przyjęcia nas (kapłanów posługujących w parafii) można zgłosić przez specjalny formularz, który jest dostępny przy wyjściu z kościoła bądź na naszej stronie internetowej. Oczywiście zachęcamy też, by poinformować o wizycie także tych, którzy z racji wieku i chorób nie mogą z nami spotykać się na Eucharystii. Zapisy potrwają do 30 grudnia.
   
 4. Dziś po raz ostatni można oddać głos w ramach konkursu na bożonarodzeniową kartkę pocztową. Kartki będą nadal dostępne, ale już nie w pełnym wyborze wzorów. Od jutra ich nabywanie nie będzie już miało wpływu na rezultat uzyskany przez danego autora. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przyszłą niedzielę.
   
 5. Zachęcamy do nabywania naszych parafialnych kalendarzy. Jest to prawdopodobnie jedyny kalendarz trójdzielny zawierający informacje o wszystkich świętach kościelnych i okresach liturgicznych. Jego przesłaniem jest wezwanie do modlitwy o pokój. Prosimy o pomoc w dystrybucji kalendarzy - np. wśród sąsiadów, którzy ze względu na wiek i choroby nie mogą być z nami w kościele.
   
 6. Parafialny Caritas rozprowadza świece na rzecz dorocznej akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Natomiast przy chrzcielnicy jest wystawiony kosz na produkty spożywcze i chemiczne, z których to będą przygotowywane świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej parafii. Bóg zapłać za każdy dar serca!
   
 7. Przypominamy, że w naszej parafii trwa akcja „Dar mojego serca” polegająca na przygotowaniu świątecznych paczek dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Wszelkie informacje znajdują się naszej stronie internetowej i na tablicach ogłoszeń.
   
 8. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć w każdą niedzielę Adwentu przy wyjściu z kościoła, natomiast w ciągu tygodnia w zakrystii oraz w kancelarii.
   
 9. Dzisiaj (niedziela, 11 grudnia) gościmy warszawską wspólnotę „Arka”, która tworzy dom dla dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Za chwilę podzielą się swoim krótkim świadectwem.
   
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2024 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16