DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

V NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

5.02.2023


 

 1. Spotkanie kół Żywego Różańca w dzisiaj (5 lutego) o godzinie 16:30 w dolnym kościele. Zapraszamy.
   
 2. W najbliższą sobotę, 11 lutego przypada XXXI Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji o godzinie 12:00 zostanie odprawiona msza święta dla osób chorych i w podeszłym wieku, połączona z sakramentem namaszczenia chorych. Od godziny 11:30 okazja do spowiedzi. Serdecznie prosimy o pomoc tym wszystkim, którzy z różnych powodów mają trudność z poruszaniem się i dotarciem do naszego kościoła. Pamiętajmy też w naszych modlitwach o osobach chorych i postarajmy się znaleźć czas, aby ich odwiedzić.
   
 3. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli Kamila Radzimowskiego - muzyka grającego na duduku ormiańskim, którego historia sięga około 2500 tys. lat. Będziemy mieli okazję posłuchać kilku utworów zagranych na tym instrumencie, a przy głównym wyjściu z kościoła będzie możliwość nabycia płyty CD z utworami artysty.
   
 4. Pomału kończy się czas wizyt duszpasterskich w naszej parafii. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach w minionym tygodniu. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i złożone ofiary, które pozwalają na opłacanie bieżących rachunków - zwłaszcza za ogrzewanie.
   
 5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone dzisiaj ofiary na fundusz remontowy naszej parafii.
   
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16