DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

ROK A

12.02.2023


 

 1. Narzeczonych, którzy chcieliby przygotować się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na kurs przedmałżeński „Przepis na Miłość”. Kurs odbędzie się w formie warsztatowo-wykładowej i będzie trwał dwa weekendy (11-12 marca i 1-2 kwietnia). Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie internetowej.
   
 2. W tym tygodniu kończymy wizyty duszpasterskie w naszej parafii. Przekazujemy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich domach w minionym tygodniu. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i złożone ofiary, które pozwalają na opłacanie bieżących rachunków - zwłaszcza za ogrzewanie.
   
 3. W ostatni poniedziałek Turcja i Syria zostały dotknięte trzęsieniem ziemi. Szczególnie trudna sytuacja panuje w Syrii, państwie, które jest wycieńczone ponad 10-letnią wojną, kryzysem ekonomicznym, emigracją. Pomoc Kościołowi w Potrzebie jest w stanie zorganizować transporty humanitarne (żywność, ubrania, lekarstwa). Wsparcie trafi bezpośrednio do potrzebujących, którzy w jednej chwili stracili dach nad głową. Szczegółowe informacje jak przekazać środki znajdują się na naszej stronie internetowej.
   
 4. W dniach 19-25 lutego będziemy przeżywali 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Prosimy o podjęcie w tym tygodniu różnych form modlitwy w intencji trzeźwości.
   
 5. Szybkimi krokami kończymy czas karnawału. W środę, 22 lutego rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msze święte w Środę Popielcową o godzinie 7:00, 7:30, 9:00, 17:00, 18:00 i 20:00.
   
 6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 7. Dzieciom, młodzieży i wszystkim, którzy rozpoczęli ferie zimowe życzymy owocnego i bezpiecznego wypoczynku.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16