DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

ROK C

5.06.2022


 

 1. Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj o godzinie 16:30 w dolnym kościele.
   
 2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30.
   
 3. Jutro obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
   
 4. W niedzielę za tydzień w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
   
 5. Ofiary składane na tacę w niedzielę 12 czerwca zostaną przeznaczone na nasz fundusz remontowy.
   
 6. Dzieci, które czwartego czerwca przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, tradycyjnie będą przeżywać swój biały tydzień. Każdy dzień białego tygodnia jest przedłużeniem uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, dlatego dzieci przychodzą do kościoła ubrane w stroje komunijne do piątku włącznie na godzinę 18:00. Biały tydzień stanowi niepowtarzalną sposobność wzmocnienia wiary dzieci i ich rodziców oraz do rodzinnego dziękczynienia Bogu za wszelkie otrzymane dobro.
   
 7. W czwartek 9 czerwca wypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
   
 8. Dzieci, które obchodzą rocznicę Pierwszej Komunii Świętej przychodzą do spowiedzi świętej w piątek 10 czerwca od godziny 17:00 do 18:30. Msza święta w niedzielę 12 czerwca godzinie 11:00.
   
 9. W sobotę 11 czerwca od godziny 9:15, kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentów świętych. Prosimy zgłaszać chorych do czwartku włącznie w zakrystii lub w kancelarii.
   
 10. W niedzielę za tydzień 12 czerwca będą rozdawać ciasta Wilczki ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” - Skautów Europy. Dzięki dowolnym ofiarom będą mogły dofinansować swój wyjazd na obóz letni. Te młode dziewczynki w wieku 8-10 lat spotykały się cały rok na Siekierkach, a obóz jest zwieńczeniem ich całorocznej pracy nad rozwojem. Dziękujemy bardzo za wszelkie wsparcie.
   
 11. Dzisiaj 5 czerwca w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywamy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. Z racji Święta Dziękczynienia, po każdej mszy świętej we wszystkich kościołach w Polsce, przeprowadzana jest zbiórka do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16