DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

ROK C

29.05.2022


 

 1. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. W naszym kościele połączona jest z nabożeństwem majowym a od środy z nabożeństwem czerwcowym, codziennie o godzinie 17:30. Zapraszamy na nowennę wszystkich, a szczególnie kandydatów do bierzmowania.
   
 2. W najbliższą sobotę 4 czerwca zapraszamy wszystkich na radosne przygotowanie do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Program tego modlitewnego czuwania jest następujący: o godzinie 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do Ducha Świętego; o godzinie 20:00 msza święta z wigilii Zesłania Ducha Świętego; o godzinie 21:00 odśpiewamy Akatyst do Ducha Świętego. Dokładny program znajdziemy na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wcześniej zapoznać się z melodią Akatystu zapraszamy na próbę w najbliższą środę o godzinie 19:15.
   
 3. W niedzielę za tydzień w uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
   
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek spowiedź święta od godziny 7:00 rano oraz od 16:45. Msze święte o godzinie: 7:00, 7:30, 8:00 oraz 17:00 i 18:00. W pierwszą sobotę msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi o godzinie 8:00 rano.
   
 5. W niedzielę za tydzień 5 czerwca, w ramach XV Święta Dziękczynienia, przeżywać będziemy ogólnopolskie dziękczynienie za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej.  Uroczystości rozpoczną się w archikatedrze warszawskiej na Starym Mieście, skąd o godzinie 7:45 wyruszy procesja dziękczynna z relikwiami Błogosławionych, która przejdzie Traktem Królewskim do Świątyni Opatrzności Bożej.  Można się do niej dołączyć na każdym etapie, by wspólnie dojść na mszę świętą, która rozpocznie się o godzinie 12:00. Z racji święta Dziękczynienia, po każdej mszy świętej we wszystkich kościołach w Polsce, odbędzie się zbiórka do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16