DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

ROK C

12.06.2022


 

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godzinie 17:30.
     
  2. Dzisiaj w uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
     
  3. W najbliższy czwartek 16 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Lud chrześcijański składa świadectwo wiary w Eucharystię. Msze święte w Boże Ciało w naszym kościele o godzinie: 7:30, 9:30, 11:00 i 18:00. Nie będzie mszy świętych o godzinie 12:30 i 20:00. Po mszy świętej o godzinie 11:00 odbędzie się procesja do czterech ołtarzy. Wszystkich chętnych do przygotowania tych ołtarzy, zapraszamy w poniedziałek na godzinę 19:15. Dzieci komunijne oraz rocznicowe, przychodzą do kościoła w Boże Ciało na godzinę 11:00 w strojach komunijnych. Procesja wymaga czynnego włączenia się wielu wiernych, również najmłodszych. Zapraszamy bielanki do sypania kwiatów, ministrantów, lektorów, szafarzy, asystę kościelną i wszystkich chętnych do niesieniu krzyża i świec, trybularza, poduszek i szarf, chorągwi, baldachimu oraz tub z nagłośnieniem. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowanie ołtarzy i czynny udział w procesji na spotkanie organizacyjne w dniu 13 czerwca (w najbliższy poniedziałek) o godzinie 19:15 do sali z fortepianem.
     
  4. Dzisiaj rozdają ciasta Wilczki ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” - Skautów Europy. Dzięki dowolnym ofiarom będą mogły dofinansować swój wyjazd na obóz letni. Te młode dziewczynki w wieku 8-10 lat spotykały się cały rok na Siekierkach, a obóz jest zwieńczeniem ich całorocznej pracy nad rozwojem. Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16