DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

ROK B

7.03.2021


 

 1. Dzisiaj o godzinie 17:00 jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie żale.
   
 2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej we wszystkie piątki Wielkiego Postu o godzinie 17:00 i 19:00.
   
 3. W poniedziałek 1 marca rozpoczął się cykl spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego. Spotkania dla narzeczonych odbywają się w poniedziałki o godzinie 19:00. Wejście przez kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 4. Przypominamy, że postanowieniem wielkopostnym może być dobrowolna abstynencja. Zachęcamy wszystkich do modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach oraz odnawiania przyrzeczeń abstynencji. W naszym kościele można to uczynić, wpisując się do księgi, która wyłożona jest przy wyjściu z kościoła.
   
 5. Caritas naszej parafii prowadzi przez okres Wielkiego Postu zbiórkę produktów spożywczych i chemicznych dla rodzin i osób potrzebujących takiej pomocy. Produkty te można składać do wystawionego przy chrzcielnicy kosza. W niedzielę za tydzień po każdej mszy świętej Caritas przeprowadzi zbiórkę pieniężną do puszek na jałmużnę postną dla najuboższych parafian. „Bóg zapłać” za każdy dar serca, który pomoże potrzebującym z naszej parafii.
   
 6. Składając deklarację podatkową za rok 2020 możemy pomóc naszym parafianom, korzystającym ze wsparcia w naszym oddziale Caritas, przeznaczając 1% podatku dla Caritas Archidiecezji w odpowiednich rubrykach deklaracji podatkowej.
   
 7. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ksiądz Jan Studziński mój (księdza proboszcza) kolega kursowy z seminarium. Program rekolekcji jest następujący:

 

 

 • Niedziela (14 marca): nauka rekolekcyjna podczas każdej mszy świętej.
 • Poniedziałek, wtorek, środa (15, 16, 17 marca): msza święta z nauką dla dorosłych i starszej młodzieży (studentów i młodzieży pracującej) o godzinie: 12:00, 18:00 i 20:00.

 

 • Spowiedź święta każdego dnia podczas wszystkich spotkań rekolekcyjnych. Dlatego dzieci po Pierwszej Komunii Świętej oraz młodzież zapraszamy wraz z dorosłymi, aby mogli przystąpić do spowiedzi świętej.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16