DZIĘKUJEMY
ZA WASZĄ
SŁUŻBĘ
!

CZEŚĆ

I CHWAŁA

BOHATEROM!

W NIEDZIELE 12 WRZEŚNIA ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI BEATYFIKACYJNE, NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12:30. POZOSTAŁE MSZE ŚWIĘTE ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN TJ. 7:30, 9:30, 11:00, 18:00, 20:00.

    PO OKRESIE KWARANTANNY SPOWODOWANEJ WYKRYCIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM U JEDNEGO Z KAPŁANÓW, INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 11 LISTOPADA 2020 PARAFIA WZNOWIŁA FUNKCJONOWANIE.    

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA

ŚW. TADEUSZA APOSTOŁA

NA SADYBIE

Jesteśmy z Wami!

Ми з Вами!

We are with you!

Dofinansowanie termomodernizacji ze środków UE
św. Tadeusz Apostoł
tło znajdujące się pod grafiką św. Tadeusza Apostoła i logo

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

ROK A

7.05.2023


 

 1. Dzisiaj spotkanie kół Żywego Różańca. Wspólny różaniec o godzinie 16:30 w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.
   
 2. Kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania dziś po mszy świętej o godzinie 18:00. Na spotkaniu zostaną podane szczegółowe informacje dotyczące bierzmowania oraz całościowy harmonogram kolejnych spotkań i prób. Obecność obowiązkowa.
   
 3. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się za tydzień, w niedzielę 14 maja w kościele bezpośrednio po mszy świętej o godzinie 18:00.
   
 4. W naszym kościele nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy.
   
 5. Podajemy harmonogram prób przed Pierwszą Komunią Świętą. Szkoła Podstawowa nr 103 - próby: 9 i 16 maja. Szkoła Podstawowa nr 115 - próby: 10 i 15 maja. Szkoła Podstawowa nr 371 - próby: 11 i 17 maja. Próby odbywają się w kościele o godzinie 18:45. Spowiedź święta dla dzieci odbędzie się w czwartek 18 maja o godzinie 18.30.
   
 6. W tym roku nasza parafia obchodzi 30 rocznicę konsekracji kościoła. Dnia 22 maja 1993 roku ksiądz prymas Józef Glemp uroczyście poświęcił naszą świątynię, czyli oddał ją do celów kultu Bożego. Jest to wspaniała okazja do wspólnego świętowania. Z tej okazji w niedzielę, 21 maja nad Jeziorkiem Czerniakowskim odbędzie się Piknik Parafialny pod tytułem: „Rodzinna Sadybiada u św. Tadzia”. Na uczestników pikniku czeka mnóstwo atrakcji. Szczegółowy plan pojawi się w tym tygodniu na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia.
   
 7. Ksiądz Wojtek zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych na kolejne spotkanie grupy młodzieżowej tworzącej się w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się przyszłą niedzielę (14 maja) o godzinie 19:30 w salce parafialnej. Spotkanie będzie miało charakter formacyjno-integracyjny.
   
 8. Przypominamy, że trwa konkurs z nagrodami zatytułowany: „Krzyże i kapliczki Sadyby”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy „od przedszkola do seniora”. Prace konkursowe obejmują dwie kategorie: Prace wykonane w dowolnej technice plastycznej oraz fotografia artystyczna. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na plakatach oraz na naszej stronie internetowej.
   
 9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowy naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary - składane indywidualnie, jak i wpłacane na nasze parafialne konto.
   
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła dostępne są nowe numery tygodników katolickich: „Idziemy”, „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”.
   
 11. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Ogłoszenia

© Copyright 2023 - Wszystkie prawa zastrzeżone - Warszawa, ul. Goraszewska 16